Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 180 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σε στάση μεγάλης τσάρκας συνάντησα την Άννα Μαρία. Ένα από τα μεγάλα μου στανταράκια, μια από τις κοπέλες που έχω μεγάλη αδυναμία.
Ζεστός χαιρετισμός στο σαλόνι. Αδυνατισμένη, φιλική όπως πάντα και κυρίως sexy.
Λίγη κουβέντα και αναμενόμενη είσοδος στο δωμάτιο.
Ντους μιας και η σημερινή ημέρα ήταν απο τις πιο ζεστές και μετά από λίγο είσοδος της κοπελιάς.
Συνέχεια της κουβέντας μέχρι τα πρώτα χάδια και φιλιά να ξεκινήσουν.
Έχει χιλιοειπωθεί ή μάλλον χιλιογραφτεί, η μαστοριά στης Άννα Μαρίας στα προκαταρκτικά και το στοματικό της.
Έτσι λοιπόν και σήμερα μια μόνο λέξη μπορεί να το περιγράψει : Άψογο.
Η τεχνική της μοναδική τόσο στην περιποίηση όλου του σώματος μου, οσο και στο στοματικό της και την ενασχόληση ης με τα @@κια.

Επειδή το τέλος ήταν ορατό, διακοπή της όλης διαδικασίας και εναρξη των δικών μου ανάλογων περιπτύξεων για αρκετό χρονικό διάστημα. Μέχρι την έναρξη του sex με την Άννα Μαρία σε ρόλο ιππέα. Δυνατό ροντέο, ελαφρά στάση για ανάκτηση δυνάμεων και ιεραποστολικό.
Όσοι έχουν δει περιφέρεια της, θα συμφωνήσουν ότι στα τέσσερα μαζί της, είναι test αντοχής. Έτσι και εγώ παρά τις προσπάθειες μου δεν κράτησα πολύ και το τέλος ήρθε έτσι.
Συνέχεια με κουβέντα σε πολύ φιλικό κλίμα μέχρι την αποχώρηση της, μιας και το κουδούνι ακούστηκε κάνα δυο φορές.

Μπορεί να μην ειναι η ομορφότερη κοπέλα των studio της Αθήνας, (χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν είναι όμορφη) όμως σίγουρα είναι μέσα στις πέντε πρώτες στην παροχή υπηρεσιών. Ειδικά το στοματικό της. είναι το κάτι άλλο.
Πιστεύω πως όσοι ξέρουν την Άννα Μαρία θα συμφωνήσουν απόλυτα μαζί μου, όσοι δεν την ξέρουν καλό θα ήταν να την μάθουν…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα Μαρία , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2011
αναλογη θα ειναι σιγουρα.....φοβερο μωρο
T
thessalos
18 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην φοβάσαι,ο Cheyenne είναι φίλος όλων των κοριτσιών γι αυτό και αν δεις πάντα ότι η κριτική του δεν βοηθάει.
Θέλουν και τα στούντιο τον διαφημιστή τους.
Όλη μέρα αυτή τη δουλειά κάνει,δεν το πρόσεξες;
Και άνεργος να ήταν τόσο χρόνο δεν τον τρώει σε 5 σάιτ να γράφει ανεληπώς........
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2