Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 116 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 442672
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίγο μετά τα μεσάνυχτα,φεύγοντας απο Φυλής είπα να επισκεφθώ κ ένα studio για να κλείσει ποιοτικά η βραδιά.Κατευθύνθηκα στο εν λόγω μαγαζί μιας κ είναι κοντά στο σπίτι μου.Μπαίνω μέσα στο σαλόνι στο οποίο δεν υπήρχε ψυχή.Βγαίνει η τσατσά κ μου λέει 2-3 πράγματα για την κοπέλλα.Αμέσως βγαίνει κ η κοπέλλα για να τη δω.Σε καμία περίπτωση 1,68 όπως αναγράφεται στο site.Όχι ότι με χάλασε,αλλά μη λέμε κ ψέμματα...Η κοπέλλα είναι το πολύ 1,65,με ωραίο πρόσωπο,γλυκό κ ωραίο χαμόγελο κ τσακίρικα μάτια...Μου άρεσε κ πέρασα.Στο δρόμο για το δωμάτιο θυμήθηκε η τσατσά να με ενημερώσει για τα προγράμματα (αρνητικό).Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο είχε όλα αυτά που αναγράφονται (ατομική πετσέτα,παντόφλες,ντουζιέρα κτλ).Πολύ καθαρό κ τακτοποιημένο.Υπήρχε καλόγερος για τα ρούχα (πόσο μυαλό χρειάζεται για να βάλουν κάτι αντίστοιχο κ στα μπουρδέλα?).Τελειώνοντας το ντουζάκι μου έρχεται η κοπέλλα κ αρχίζει να γδύνεται κ να συζητάμε παράλληλα.Ξαπλώνουμε κ αρχίζει να με φιλάει στο σώμα αργά κ αισθησιακά.Εγώ τη χάιδευα κ τη φιλούσα παράλληλα.Αφού σηκώθηκαν τα πανιά αρχίζει το στοματικό το οποίο ήταν σχετικά καλό,αυτό που μου άρεσε όμως ήταν η άμεση ανταπόκριση σε τυχόν οδηγίες για πιο αργά,πιο μαλακά,χωρίς χέρι..Γενικά έκανε οτι της έλεγα διχως να δυσανασχετήσει ούτε στο ελάχιστο!Παίρνοντας αυτή την πρωτοβουλία μου λέει να ανέβει από πάνω κ συμφωνώ λόγω κούρασης.Ανεβαίνει κ αρχίζει την ιππασία...Ξέχασα να αναφέρω πριν στα χαιδέματα οτι η κοπέλλα έχει απίστευτα ωραίο δέρμα κ ακόμα πιο απίστευτα σφιχτό δέρμα...Δυστυχώς για μένα παρασύρθηκα σε αυτή τη στάση στην οποία τα έδωσα όλα κ τελείωσα χωρίς να προλάβω να κόψω ρυθμό κ να δοκιμάσω κ άλλες στάσεις μαζί της..Πάντως τη μια κ μοναδική στάση που κάναμε έδειξε να την κατέχει πολύ καλά.Το ίδιο θέλω να πιστεύω ότι ισχύει κ στις υπόλοιπες...

Συνοψίζοντας...
Η τσατσά είναι λίγο βαριεστημένη αλλά δεν παίζει ρόλο.Ο χώρος είναι πολύ εύκολα προσβάσιμος κ το παρκάρισμα πιστεύω εύκολο όλες τις ώρες της ημέρας (Παράδρομος Κηφισού είναι,ψιλοερημιά δηλ).

Η κοπέλλα είναι ότι πρέπει για τους λάτρεις των κοντοπούτανων με πιασίματα κ βυζάρες.Όσον αφορά τη συμπεριφορά της,ήταν υπέρ του δέοντος τολμώ να πω ευγενική (στην αρχή μου είπε ότι εάν κάνει κάτι που να με πονάει ή να μην μου αρέσει να της το πω αμέσως.δεχτική σε χάδια-δαχτυλάκι,χαμογελαστή κ καταδεχτική σε ότι κ να της πεις).Στο σεξ ήταν επίσης πολύ καλή,απ'όσα πρόλαβα να διαπιστώσω...

Σε γενικές γραμμές πέρασα όμορφα κ θα ξαναπήγαινα...Θα ήθελα να δοκιμάσω κ άλλες όμως προτού χρίσω κάποια στανταράκι με συχνές επισκέψεις λόγω κοντινής απόστασης...

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάνα
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
369
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού