Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πηγα γυρω στις 7μμ αφου πηρα τηλ. για να σιγουρευτω οτι ειναι η αλινα.Παρκιν απ εξω.Ανεβενω ανοιγει η τσατσα μου λεει ειναι η αλινα και παω κατευθεια στο δωματιο κανω ντουζ[και εδω θελω να για την βαθμολογια οτι θα βαζω συνεχεια ολο και μικροτερο βαθμο στον χωρο, που ενω ειναι πολυ καλος, η ντουζιερα εδω και καιρο ειναι χαλασμενεσ οι πορτες στο δωματιο οπως μπενεις δεξια και δεν τις φτιαχνουν, ο ιδιοκτητης βεβαια, με τοσα λεφτα που περνουν επρεπε να συντηρειτε ολο το στουντιο συνεχεια]με την Αλινα τι να πω αλλο αυτη την φορα τελειωσα με το στωματικο της, με αναβει πολυ αυτη η κοπελα και τελειωνω σχετικα γρηγορα σε αλλες που εχω παει η θα φυγω χωρις να τελειωσω η οπως στο στουντιο της φυλης, που το εχουν να μην φευγει καποιος χωρις να τελειωσει ,μετα απο πολυ ωρα με χειρονακτικη εργασια απο τις κοπελες.με την Αλινα τα πραγματα για μενα ειναι διαφορετικα εχω χημεια μαζι της που λενε και ξερει πως να με φτιαχνει. Για το σωμα της τα ξαναγραφω πολυ ωραιο για μενα ουτε παχια ουτε αδυνατη στηθος σχετικα μεγαλο 3 με 4φυσικο μελαχρινη.Με την αλινα την βρισκω και γι αυτο πηγαινω ενα χρονο σχεδον τωρα με καποια διαλειματα οταν λειπει και βλεπω ξανα την διαφορα που βρηκα σε αυτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού