Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163769
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεταμεσονυκτια επισκεψη στον Ερημιτη,το αγαπημενο μου στουντιο που ξανανοιξε μετα απο μικρη διακοπη.Δουλευε η αγαπημενη μου κοπελα των βραδυνων βαρδιων,η μιλφαρα Αννα.3η φορα μαζι της για φετος!!
Η καινουρια τσατσα με περασε για ανιδεο και μου ειπε ξεκιναμε 40....ΣΑΡΑΝΤΑ?!!!?!?!?! της λεω εγω.Απο ποτε? Εγω με 30 ερχομουν εδω.Ρωτα και την Αννα! Η τσατσα βλεποντας το πλατυ χαμογελο της Αννας μου λεει ΟΚ 30 λοιπον περνα.
Η Αννα ειναι 35-40 ετων μελαχρινη με κορμαρα φοβερα βυζακια και ενα καυλε τατου στοδεξι της ποδι χαμηλα.

Προκαταρκτικα πολυ καλα,ρουφηξα ανελεητα τα φοβερα βυζακια της ενω παραλληλα της ετριβα το μουνι και την κωλοτρυπιδα.
Η πιπα της θελει λιγη βελτιωση δεν ειναι κατι το ιδιαιρ=τερο.
Στη συνεχεια στησιμο στα 4 με πολυ καλη συμμετοχη απο μερους της.Επειτα ιεραποστολικα οπου τη γαμουσα φιλωντας τη στο λαιμο πραγμα που γουσταρει πολυ και το δειχνει.Το τελος δοθηκε με δυνατο σφυροκοπημα παλι στα 4,οπου εμεινα μεσα της για κανα διλεπτο αφοτου ειχα τελειωσει και τη γεμισα με τον ιδρωτα μου(ειχε φοβερη ζεστη εκεινη τη μερα)
Μιλησαμε περι ανεμων και εφυγε φιλωντας με στο στομα και παρακαλωντας με να ξαναπερασω συντομα(4η φορα?? δυσκολα)
Συνολικα πιασαμε σχεδον μισαωρο.

Συνοψιζοντας πολυ καλη επιλογη η Αννα σχεδον gfe αλλα σιγουρα vfm

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
skieros
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.323
Πόντοι:
1.720
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού