Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295095
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεταμεσονύχτια επίσκεψη στην Πένυ. Πάνω από έναν χρόμο είχα να την πετύχω. Από τότε που έκανε βάρδιες στο Μ.Αλεξάνδρου 133.Σήμερα όμως ετοιμάστηκα ψυχολογικά, οικονομικά και καβλωτικά και ανηφόρισα στο βουνό. Πάρκινγκ εύκολο ίσως όμως λόγω της ώρας γιατί το μαγαζί είχε κίνηση. Η Πένυ όπως τη θυμόμουνα από θέμα συμπεριφοράς. Στο σαλόνι φωτιά και κάβλα. Δεν σε αφήνει να φύγεις με τίποτα. Με τραβάει κυριολεκτικά από τον πούτσο και με οδηγεί στο δωμάτιο. Καταθέτω τον πορτοκαλί οβολό μου στην κυρία και περνώ μέσα. Η Πένυ μπάινει απευθείας στο διπλανό δωμάτιο όπου περίμενε άλλος συναγωνιστής. Περνάει λίγο η ώρα .........ησυχία από δίπλα. Μετά από λίγο κάτι κραυγές φευγαλέες ήτανε αρκετές να μου εξάψουν τη φαντασία. Να μην πολυλογώ έρχεται κι η σειρά μου.......(αχ). Το τι έγινε ρε μάγκες μόνο αν ήσασταν εκεί να ακούτε από μια μεριά μπορεί να το καταλάβετε. Πίπα λυσσαλέα, μου λέει κάτσε στη καρέκλα και εγώ την στήνω στα όρθια πάνω στο κρεββάτι και τη γαμούσα με τέτοια λύσσα που τρελάθηκε.Τϊ φωνές, τί χαστούκια στον πισινό (αμοιβαία φυσικά) τι ιεραποστολικό μετά, τηα ανωμαλίας έγινε, όπως απάντησα και στην τσατσά όταν με ρώτησε βγαίνωντας από το δωμάτιο. ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. Στο τέλος ρίξαμε και έναν μαξιλαροπόλεμο........χαχαχαχα..>Γειά σου ρε Πένυ Πάντα καβλωμένη που τον πούτσο και τα αρχίδια όλα μεσα στο στόμα παίρνει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
66
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού