Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 9 10
Sex Studio 50930
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα πολλές κάβλες και αποφάσισα να πηδήξω στο στουντιάκι στο βουνό. Βγήκε η Βαλέρια , ξανθιά από την Τσεχία, γύρω στα 30 με πολύ ωραίο σώμα, σφιχτό κωλαράκι , και σχετικά μικρά βυζιά. Από πρόσωπο ήταν ψιλομέτρια αλλά λέω δεν βαριέσαι ας περάσω γιατι είχα φορτώσει πολύ υγρό και έπρεπε να το ξεφορτώσω. Μετά από ολιγόλεπτη αναμουνή, έρχεται το καβλάκι. Αρχίζει πολύ καλά προκαταρκτικά και μου τον έκανε πύραυλο. βγάζει μετά το λάστιχο το βάζει στο στόμα και μου παίρνει μία πίπα απίστευτη. Γλωσσόχτυπήματα του πούτσου , βαθιές ματιές και ξανά πίπα. Συνέχεια και ξανά και ξανά. Αρνητικό το μη γλύψιμο των αρχιδιών αλλά δεν πειράζει. Ερχεται από πάνω και αρχίζει να γαμιέται με ξεφωνητά. Την βάζω από κάτω και αρχίζω το σφυροκόπημα αλλά σταμάτησα μετά από λίγο για να μην χύσω. Συνεχίζω μετά από λίγο. Σταματάω. Η γκόμενα μου λέει "κάνε ότι θές, ότι γουστάρεις". Την γυρνάω πισωκολλητά με την μάπα στον καθρέφτη και αρχίζω το ξέσκισμα. Μετά από λίγο κατέθεσα. Δεν έφυγε κάθησε και τα είπαμε λιγάκι. Μου άρεσε το πουτανάκι . Θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού