Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367808
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ενημερωμένος απο το σαιτ για τις βαρδιες των κοριτσιων ξεκινησα για την κασσανδρας. φτανοντας στην περιοχη,ευκολο παρκινγκ σχεδον ολες τις ωρες κ μερες, μπαινω κατευθειαν στο Κ3 κατω. υποδοχη απο τις δυο κοπελες στο σαλονι ηδη (η αλλη ηταν η μιχαελα)να μου ριχνουν πονηρες ματιες και να χαϊδεύονται γυρω απο τον στυλο φτιαχτηκα αμεσως. αφου η τσατσα απεριψε την προταση μου για duo full program, ευγενικα και φιλικα παντα, μου ανεφερε οτι το duo προφερεται με το απλο προγραμμα μονο ,αν και δεν καταλαβα γιατι, δεν επεμεινα και διαλεξα την αντζη που ειναι πολυ του γουστου μου εμφανισιακα. η κοπελα ειναι λεπτη μελαχρινη με πεταχτο κωλαρακι σχετικα μικρο βυζι αλλα στητο και ρογα κρεμαστρα. πληρωνω τα 80€ για OWO και μπαινω για ντους ,η πετσετα στεγνη και καθαρη μεν, οσο αυτο μπορει να κριθει με το ματι αλλα οχι συσκευσμενη και αυτο δημιουγει υποψιες για το ποσο θα εχει χρησιμοποιηθει. μικρη αναμονη και σκαει μεσα το μωρο με χαμογελο και φιλικη διαθεση και μικρης διαρκειας τυπικη κουβεντουλα. ελαχιστα προκατακτικα και αφου τραβηχτηκε διακριτικα δυο φορες που προσπαθηασα να την δακτυλιασω ξεκινησε το γλείψιμο με αρκετη περιποιηση στα @@ και πολλα χτυπηματα με την γλωσα επηλθε πληρη στυση. καβαλημα με πλατη και θεα τον υπεροχω κώλο της αλλα φανηκε να ζωριζεται καθως δεν μπορουσε να κανει πολλες και μεγαλες κινησεις αρκεστηκε να τον εχει για λιγο μεσα της και γυρναει στα τεσσερα αλλα τεντονοτανε πολυ προς τα πισω ωστε να με περιοριζει στις κινησεις μου και με αναγκασε να την σπρωχνω δυνατα μπροστα μεχρι που την εφερα σχεδον μπρουμητα , παρολο που φερομαι ευγενικα και συναινετικα σε ολα τα κοριτσια αλλα με καποιες συμεριφορες υπαρχει κινδυνος της πτωσης και του ξενερωματος. τελικα ξαπλωνει για ιεραποστολικο, εκει τα πραγματα ηταν καλυτερα με σηκωμενα ψηλα τα ποδια υπηρξε ανετη διοισδησει και πολυ καλη συμμετοχή ωσότου και η καταθεση
αυτα για την αντζη που σε γενικες γραμμες μου ηταν συμπαθης και καθως καταννοω την λεπτοτητα και ιδιατεροτητα της καθε συνευρεσης επιφηλασομαι για μελλοντικη συναντηση μαζι της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Άντζη
saxakas
Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού