Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403507
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επειδη το Γκαζι εχει γεμισει παλιοπουστες και μαλιστα πετυχα και φαση να φιλιουνται μπροστα μου ( Money Mouth)
το αντιδοτο ηταν επισκεψη σε στουντιο.Αυτη τη φορα σταθμος ηταν αυτο της Βούρβαχη και για καλη μου τυχη μεσα
η Βαλεντινα.Η κοπελα ειναι milfαρα 30αρα φαση με γαματο μεγαλο μπουστο (sic) και διαθεση χωρις κολληματα.
Μετα την κυριολεκτικη καταθεση στην τσατσα μπηκα μεσα,εκανα το ντουζακι μου και με περιμενε γυμνο το
κοριτσι ετοιμο για κολπα.Αρχισα να την γλυφω στα τεσσερα και με τα πολλα βρεθηκα να της το βαζω στο στομα
ταυτοχρονα με μενα απο πανω.Πολυ σαλιο και πηγε να μου βαλει και δακτυλο,αν και την σταματησα.Δεν ειμαι φαν γενικα.
Στα καπακια την εβαλα να γονατισει μπροστα μου ωστε να την βλεπω οταν της γαμουσα τα βυζια.Και τι βυζια!
Μιλαμε για υπεροπλα!Γουσταρα με τα χιλια την φαση να την βλεπω ετσι.Η καυλα στο απογειο και αρχισα να την γαμαω
κλασσικα ιεραποστολικα παιζοντας με τα βυζια συνεχεια.Γενικα βγαζει πολυ οικειοτητα η γκομενα και φαινεται το
ποσο το κατεχει το αθλημα.Ειχα την εντυπωση οτι θ αρχισει διαφορα,επειδη αργουσα να τελειωσω,αλλα εκανα λαθος.
Οι εμπειριες οι κακες γαρ.Τελικα μια επισκεψη που μου εμεινε πολυ θετικα στο μυαλο.Και μαλλον θα την
επαναλαβω συντομα εφοσον τα οικονομικα το επιτρεψουν! Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
afk
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού