Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295090
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έπειτα από επίμονη παρακίνηση ενός φιλαράκου, ο οποίος έχει τιμήσει αρκετές φορές την Penny στο παρελθόν, και ενώ ήμουν αρκετά κουρασμένος, . . . αλλά μιάς και ήμουν στην περιοχή είπα να μπω μέσα. . . .(ειδα φως και μπήκα Γλώσσα)

Εμφάνιση κοπέλας: 7/10 . . αφήνω το 10αρι για τη Fox, το 9ρι σε 6-10 θεές που έχω γνωρίσει σε διάφορους Ναούς (κυρίως του Εξωτερικού). . . και το 8/10 στη Chantelle (19 χρ), Beth (22 χρ) και Fiona (24 χρ) - καύλες/καψούρες μου στην αλλοδαπή - . . .

Συμμετοχή κτλ: 7/10 . . . θερμό και γλυκό κορίτσι, αλλά τι να κάνει/κάνω σε ένα 15-20ο που έχει/έχω στην διάθεσή μου? Πράγματι, στην μέχρι τώρα πολυ-ετή καριέρα μου στο χώρο της ηδονής, έχω περισσότερες εμπειρίες με cg και parlours με προγράμματα 1/2h και 1h .

Χώρος/Καθαριότητα: 5/10 Ωραίο δωμάτιο, . . . αλλά είχε ένα περιτύλιγμα προφυλακτικού πεταμένω κάτω, που η ευγενέστατη τσατσά είδε, αλλά προς έκλπηξή μου, δεν μάζεψε.

Συμπεριφορά τσατσάς: 5/10 Γλυκιά και αδιάφορη . . . διάβασε στα μάτια μου την επιθυμία να συνευρεθώ με την Penny και με έμπασε αμέσως στο δωμάτιο . . . Ωστόσο, βάζω 5αρι, λόγω του παραπάνω.

Πρόσβαση: 10/10, λόγω ώρας και εποχής

Σχέση Απόδοσης/Τιμής: 7/10 λόγω της κούρασης μου και τους περιορισμένου χρόνου που είχα στην διαθεσή μου - μάλλον κάνω αυτοκριτική Εμμμμ

Σίγουρα θα ξαναδώ την Penny, αν και προτιμώ cg και GFE καταστάσεις.

Thanks angel Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Than77
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού