Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο αυτα που γραφονται τελευται για διαφορα call-girl ειπα να μη γινω κι εγω αρχιστρατηγος οποτε studio... στα σιγουρα.
Ο χωρος προσεγμενος στα γνωστα υψηλα επιπεδα της περιοχης και αδειος (τετοια ωρα τετοια λογια).Η "υποδοχη" ευγενεστατη.
Στα της κοπελλας τωρα εμφανισιακα συζηταμε για ενα λεπτο ΜΟΝΤΕΛΕ σωματοτυπο κι ενα πανεμορφο χαμογελαστο προσωπακι (οσοι ψαχνουν γυναικες με πιασιματα αλλου)
Στα του sex πολυ καλο στοματικο ανεβασμενο λογω 69 , to καλυτερο της ηταν το cow-girl δυναμικο κι ενθουσιωδες με απιστευτη συμετοχη.
Ο τιτλος και βαθμολογιες δικαιολογουνται απο το συνολικο πακετο εμφανιση-sex και απο το οτι η κοπελλα εμεινε στο δωματιο σχεδον μια ωρα χωρις κανενα αγχος και χωρις κανεις να χτυπησει τη πορτα.
Παρεπιπτοντως τα περισοτερα ct-cg που μου εχουν τυχεi δε μετραν μπροστα στη Κλαουντια.... αλλες λογω εμφανισης κι αλλες λογω διαθεσης.
Thats all folks

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
19 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2011
Δεν ξέρω με πόσα στούντιο girls ή cg έχεις πάει, παντως για μένα η Κλαούντια δεν μπαίνει ούτε στα 50 πρώτα με καμία Παναγία. Καταρχάς είναι πολύ αδύνατη, σχεδόν σκελετός. Από υπηρεσίες μετριότατη..αυτή ήταν η δική μου εμπειρία. Μακάρι να έχει αλλάξει προς το καλύτερο. Υπάρχει η Premier League, η Β κατηγορία και κάπου μεταξύ Γ και Δ κατηγορίας θα έβαζα την Κλαούντια. Μην τρελαθούμε κιόλας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1