Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142991
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λαουρα.!! Καταθεση ξανα στην Λαουρα εγγυημενα πραγματα, ηρθε μεσα μου την επεσε κλασικα στα ορθια, με ξεντυσε μιας και με προλαβε με το παντελονι, μου τον επεξε λιγο στα ορθια καθως της εδεινα φιλακια στο λαιμουδακι της και μου γυρησε πλατη βαζοντας τον μπουτσο μου αναμεσα απο τα κωλομερια της λιχνιζοντας το κωλαρακι της με καυλωσε, πιπα καλη κλασικη δεν με απογειωσε σαν τις αλλες φορες, αυτην την φορα σε σχεση με αλλες φορες μου μηλουσε αρκετα, ειχε ορεξη για κουβεντα.??? φτασαμε σε μια οικιοτητα που δεν την αντεχα εκεινη την στιγμη.??? ξερω εγω.??? παντως ενα πραγμα που με κουρασε, με αποσυντονισε και παραληλα με ξεκαυλωσε, χωρις να φταιει η κοπελα, ισα ισα την δουλεια της κανει και ειναι και πολυ φιλικη, αρχισαμε κλασικα ιεραποστολικα, την ανεβασα απο επανω οπου κουραστηκε αρκετα και το γυρησαμε στα 4αρα, ακομα και εκει μετα απο 10λεπτη συνολικη μαχη δεν με εβλεπα να καυλωνω με αποτελεσμα να ανχωνομαι και να μου μπενουν ιδεες οτι θα δυσανασχετισει και θα μου την πει, πραγμα που δεν το εχει κανει καμια φορα σε εμενα και δεν μου εχει δειξει τετοια συμπερηφορα καμια φορα η Λαουρα, αλλα αυτην την φορα τα πραγματα ηταν ποιο δυσκολα, τελικα καπου εκει φαντασιωθηκα και μπορεσα να τελειωσω σκεφτομενος να τα παρατησω. Με αποχερετησε κλασικα με μισοφιλο στα χιλια και αποχωρησε.
Η Λαουρα για μενα παραμενει στανταρακι και εγγυημενη καταθεση, ειναι απο τις λιγες που βγαζουν τα λεφτα τους, και οπως ειπε και καποιος συναθλητης ισως και η ποιο φορμαρησμενη πουτανα στην Σαλονικα αυτην την στιγμη, εγω την προτεινω ανεπυφυλακτα σε οποιος θελει ενα μικροκαμομενο ρουμανικο πιπινακι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.296
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού