Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142991
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Λάουρα δεν την είχα πάρει ποτέ για τον απλούστατο λόγο ότι δεν μου έκανε ιδιαίτερο κλικ η εμφάνισή της. Μπήκα σήμερα γιατί ήθελα κάτι καινούργιο και είχα διαβάσει εδώ ένα σωρό καλές κριτικές γι αυτήν, οπότε λέω για να δούμε μήπως χάναμε τίποτε καλό τόσο καιρό. Από εμφάνιση λοιπόν είναι το κοντούλικο κοριτσάκι της διπλανής πόρτας που μάλλον δε θα γυρίσεις να κοιτάξεις στο δρόμο. Μέτριο προσωπάκι κατά την γνώμη μου. Ωραίο βυζάκι με ρώγα κάγκελο, παχάκια που την κάνουν κάπως αφράτη και ασουλούπωτη, χωρίς να έχει πολλά παραπανίσια κιλά στην πραγματικότητα. Συνολικά δεν μου λέει πολλά πράγματα η εμφάνιση της, αλλά αυτό είναι η προσωπική μου άποψη, σε άλλους αρέσει μια χαρά. Από προγράμματα κάνει τη φουλ γκάμα, ακόμα και χύσιμο στο στόμα με +20 ευρώ. Πέρασα με το απλό και μηδενική αναμονή. Πίπα μέτρια προς το καλό, πρώτα ιεραποστολικά και μετά στα τέσσερα και τέλος πάλι με πίπα γιατί δεν τελείωνα. Δεν διέκρινα κάτι εξαιρετικό από τεχνική, αλλά η συμπεριφορά της ήταν πολύ γλυκειά και συμπαθητική με τα ελληνικά της να είναι σε πολύ καλό επίπεδο.

Συνοψίζοντας, στα θετικά θα έβαζα το πόσο ευγενική και επαγγελματίας είναι, στα αρνητικά το ότι δεν με μπόρεσε να με εξιτάρει καθόλου προσωπικά (κάτι ήξερα και δεν έμπαινα). Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα πάντως, αν σας αρέσει η εμφάνισή της δεν χάνετε να δοκιμάσετε, γιατί η συμπεριφορά της στο δωμάτιο είναι αρκετά καλή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Apollo64
Τιμημένος
Εγγραφή:
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
493
Πόντοι:
5.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού