Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μεγαλη αποχη απο το αθλημα εκανα μια βολτα στα στουντιο του Βοτανικου. Με τοσα που εχουν γραφτει ηταν υποχρεωση μου να επισκεφτω την Λιντα που τελικα και περασα με το προγραμμα των 70 ευρω για 69. Κοιταζα την τσοντα 20 λεπτα περιμενοντας, επειδη ειχε αλλον συναγωνιστη πριν απο μενα. Καποια στιγμη μπηκε η Λιντα στο δωματιο μεσα στην καυλα και μου εκανε επιθεση. Με εγλειψε απο την κορφη μεχρι τα νυχια. Γυρναμε για 69, καθεται πανω μου και εγω εγλυφα το μουνακι της και αυτη μου επαιρνε πιπα. Πολυ ωραια σκεφτομαι, σταση στα 4 κρατωντας σφιχτα τα απιστευτα καπουλια της και ριχνοντας και κανα σκαμπιλακι που και που να αναβουν τα αιματα. Δυστυχως δεν προλαβα να την χαρω πολυ τελειωσα σε 15 λεπτα. Θα ηθελα να αντεξω λιγο παραπανω ειναι αληθεια. Εκανα ενα απο τα καλυτερα και πιο τρελλα γαμησια της ζωης μου! Αυτο το κοριτσι Δεν κολλαει πουθενα και εχει απιστευτη ενεργεια που συναντας σπανια. Αρκετα καλο κομματι η Ρωσιδα γνωστη αλλωστε για τους περισσοτερους εδω. Ολοιδια οπως και στις φωτο κανενα μονταζ. Στα μειον το απαραδεκτο δωματιο που δεν εχει ουτε νιπτηρα. Παρκινγκ σχετικα ευκολο. Λιντα σου ξαναερχομαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού