Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Σαμπρίνα την είχα επισκευτεί στο Άλιενς πολλές φορές.Αυτή ήταν η πρώτη φορά στο καινούργιο στούντιο, το οποίο βρίσκεται δίπλα στο προηγούμενο.Ο χώρος σε αισθητική μοιάζει με αυτόν του Άλιενς.Καλαίσθητος, ωραία διακοσμημένος, αλλά πιο άνετος και με τουαλέτα, για όσους διαμαρτυρόντουσαν για την έλειψη τουαλέτας στο Άλιενς.Η υπηρεσία επί της υποδοχής ευγενέστατη και τις δύο φορές που πήγα ( ακολούθησε άλλη μία στις 30-06-2011 ).Με κέρασε λικεράκι και πιάσαμε την κουβέντα, μέχρι να εμφανιστεί η γυναικάρα μας.Μου είπε, ότι είχαν πρόβλημα με την άδεια του Άλιενς κι ότι αργότερα θα λειτουργούν και τα δύο ταυτόχρονα.
Μ'αυτά πέρασε η ώρα κι εμφανίστηκε η Σαμπρίνα πανέμορφη κι εντυπωσιακή, όπως πάντα.Μετά από ένα συναγωνιστή πέρασα κι εγώ στα ενδότερα σε ένα μεγάλο κι άνετο δωμάτιο με το μπάνιο, το νιπτήρα και την κρεβατάρα του.Η Σαμπρίνα δεν άργησε ιδιαίτερα.Κι όταν ήρθε, έζησα μια ακόμη εκπληκτική εμπειρία.Κάθε συνάντησή μας είναι και διαφορετική.Προσωπικά, ποτέ δεν πλήττω μαζί της.Και φυσικά, καλύτερη απ'την προηγούμενη.Κάναμε το μπανάκι μας, ξαπλώσαμε στην κρεβατάρα μας κι επιδοθήκαμε σε ένα έντονο κι αχαλίνωτο σεξ.Ακάποτη πίπα, ανάποδο και πλάγιο 69, ιεραποστολικό, στα τέσσερα, με την Σαμπρίνα από πάνω.Η συμμετοχή της τέλεια, το απολάμβανε κι η ίδια αναστενάζοντας γκαβλιάρικα και γρατζουνώντας την πλάτη μου.Ενώ εγώ δε χόρταινα την κορμάρα και κυρίως τις βυζάρες της.Πραγματικά, με ξεθέωσε.Αφού τελείωσα, έμεινε στην αγκαλιά μου κι ηρεμήσαμε, συζητώντας για πολλά και διάφορα ( ευτυχώς δεν είχε έρθει κάποιος άλλος συναγωνιστής ).
Παρόλο που πέρασα τέλεια και το ευχαριστήθηκα, όπως παρατήρησε κι η κυρία του σπιτιού, μόλις έκλεισε η πόρτα πίσω μου, ένοιωσα ένα αίσθημα μη-ικανοποίησης, το οποίο υποσχέθηκα στον εαυτό μου να το ικανοποιήσω σε σύντομο χρονικό διάστημα, στην αγκαλιά της Σαμπρίνας.Της ωραιότερης γυναίκας της Αθήνας.
Jeden velky pusu Milacku.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού