Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136898
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη εχθες στην Μιχαελα μετα απο παροτρυνση συναγωνιστη που μου ειπε: Οταν θα σκεφτεσαι....... θα πηγαινεις να γαμας. Ετσι και εκανα. Η κοπελα αερατη και πολλα υποσχομενη. πληρωσα το απλο προγραμμα και ανεβηκα στο δωματιακι οπου και εκανα ενα ντουσακι μεχρι να ανεβει η δεσποινις. Δεν περασε πολυ ωρα και εκανε την εμφανιση της. Ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε να μου μιλαει διακριτηκα προστυχα οπου με αναψε. Χαμουρευτικαμε και εφερε το μ.. μπροστα στα ματια, ειπε οτι ειναι καθαρη και μολις ειχε κανει μπανιο. Κατεβηκε σιγα σιγα και αισθησιακα, εφερε το στομα της πανω απο το δικο μου και με φιλησε. Δεν αντισταθηκα και πλακωθηκαμε στα γλωσσοφιλα, ενω με το χερι της χαιδευε τα γεννητικα μου οργανα. Με μια αποτομη κινηση γυρισε σε σταση 69 πηρε το χερι μου εβαλε το δακτυλο μου στο μ... της, το δικο της στην κωλ....της και μου εγλειφε @@ και κορμο. σε ολη την διαρκεια βογγαγε πιο αντονα και απο την αντινα φ65. Μου εκανε και κοπλιμεντα για το μεγεθος μου λεγοντας μου οτι τον εχω παρα πολυ μεγαλο(πραγμα που δεν ισχυει. Παλι με μια αποτομη κινηση, ξεκαβαλησε, ξαπλωσε και εβαλε κρεμα. Συνεχισα να ξενερωνω. Μολις μπηκα μεσα της αρχισε να βογγαει ακομα πιο δυνατα και να μου λεει ξεσκισε με πουτ...ρα μου και αλλες τετοιες μαλακιες. Εφτασα σε σημειο να σκεφτομαι οτι θελει να γαμησει το μυαλο μου και να με ξεπεταξει πιο γρηγορα. Η στυση με εγκατελειπε σιγα σιγα και σαν να μην εφτανε αυτο παλι με ξαφνικη και βιαστικη κινηση αλλαξε σταση προσθετοντας κι αλλη κρεμα. Η αισθηση ειχε ηδη χαθει. Τωρα θα κολυμπισουμε κιολας σκεφτηκα. Μπηκα. Εκανα την προσπαθεια μου και ξαναειχαμε στυση. Οι φωνες της εγιναν πιο δυνατες και εκνευριστικες μπορω να πω, μιας που μονο αληθινες δεν ηταν. Τελειωνω μου φωναξεΧμμμ; Συνεχισα να σπρωχνω οταν περνοντας παλι πρωτοβουλια, τραβηχτηκε, ξαπλωσε και μου εβγαλε το προφυλακτικο ζητοντας μου να την χυσω στα βυζια. Κοιτα τι εκανες της λεω, μου πεφτει παλι. Εγω ηθελα να τελειωσω μεσα σου ή στο στομα σου. Με τσακωσε και τον εβαλε στο στομα της χωρις προφυλακτικο αυτη την φορα για 1 λεπτο περιπου ενω χαιδευονταν και μου λεει. Θα χυσω παλι, που...ρα μου. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΡΙΑ να τελειωσω στις βυζαρες της. Σκουπιστηκε πολυ βιαστικα ντυθηκε, μου ειπε οτι ηταν το καλυτερο γαμησι της καριερας της, και εξαφανιστικε. Εμενα το χειροτερο σκεφτηκα και το πιο ψευτικο. Αυτη η βδομαδα εκλεισε ακριβος οπως αρχισε. με ενα αποτυχιμενο γαμησι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 1962
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού