Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825611
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σούπερ, υπέροχη, άταχτη, παιχνιδιάρα, μουνάρα... Δεν παίζεται!! Πάντως την ευχαρίστησα κι εγώ, την έκανα μούσκεμα Μεγάλο χαμόγελο
Το μότο "Η καλή μέρα απ' το πρωί φαίνεται", πρέπει να είναι το αγαπημένο της Γλώσσα
Δυνατή παρουσία, πληθωρική, ξέρει να φτιάχνει τον άντρα και είναι επαγγελματίας. Το τσιμπούκι μοναδικό, με απογείωσε και μετά από κάποια γλυκά φιλάκια που της έδωσα (γνωσσόφιλο δε μ' άφησε, είπε "θα στην κόψω τη γλώσσα", όμως το είπε τόσο ναζιάρικα που μ' έφτιαξε ακόμα περισσότερο! Της λέω "θα σε τιμωρήσω γι' αυτό!", απαντά "εγώ θα σε τιμωρήσω". Τελικά αμφότεροι τιμωρήσαμε τον έτερο και μας άρεσε Χαμόγελο ) θέλησα με λαχτάρα να της ανταποδώσω τη χάρη, προσκυνώντας με λύσσα... τον τόπο που γεννήθηκα. Τελικά είναι μοναδικό, φίλοι συναγωνιστές, να βιώνεις τον οργασμό μίας ΓΥΝΑΙΚΑΣ, να σου κάνει κεφαλοκλείδωμα με τα σκέλια και να ουρλιάζει!! (Δεν είναι υπερβολή.) Τελικά ένα γλυφομούνι με τελείωμα της γυναίκας, ήδη εδώ και λίγο καιρό, το βιώνω ως μεγαλύτερη ηδονή απ' ό,τι να μου κάνουν τσιμπούκι!! Δαγκωτό στο γλυφομούνι, τσεκαρισμένο (προσωπική άποψη ασφαλώς), μιλάμε για αλλαγή κοσμοθεωρίας Χαμόγελο
Κάνεις κέφι μαζί της, βγάζει γέλιο και είναι επικοινωνιακή. Περνάς πολύ ωραία απ' όλες τις απόψεις. 60€ εγγυημένη απόλαυση (πήρα το πρόγραμμα με 69), χωρίς κανένα παρατράγουδο. Ο χώρος υποδειγματικός. Έβαλα την ανώτερη βαθμολογία που μου επέτρεπε το σύστημα σε όλα (δεν ξέρω γιατί εκτός το πάρκινγκ δε μου επέτρεψε σε καμμιά άλλη κατηγορία να δώσω 10, ένα 8 maximum μου επέτρεπε στην εμφάνιση κοπέλας και σε όλα τα άλλα maximum 7 Χμμμ; ) Τόσο με έφτιαξε, που σε λίγα λεπτά, και κατόπιν μιας αναπάντεχης συνάντησης στην "αμαρτωλή οδό", αποφάσισα να πάω για δεύτερο γύρο, αυτή τη φορά όμως σε ρδέλο.
Σούπερ σταρ μου, να χαίρεσαι τα κάλλη σου κοριτσάρα μου, είσαι κάβλα και φαίνεσαι!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
kostas-1971
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού