Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242041
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στη Νίκη μετά από 1,5 χρόνο. Έχω περάσει μαζί της μεγάλες στιγμές ,όμως για κάποιους λόγους χάθηκαμε. Η Νίκη αποτελεί μια από τις πιο σταθερές αξίες του χώρου και οι υπηρεσίες της είναι πάντα υψηλού επιπέδου. Εμφάνισιακα δεν σε τρελαίνει,όμως κακό του κεφαλιού σου αν την απορρίψεις λόγω εμφάνισής . Είναι γύρω στα 35 ίσως και λίγο μεγαλύτερη,μετρίου ανάστηματος με πιασιματά και αρκετά μεγάλο στήθος ,το οποίο ενδεικνυται και για ισπανικό. Το πρόσωπο της έχει κάτι το προστυχο,γεγονός που μπορεί να σε φτιάξει ακόμα περισσότερο . Πάμε τώρα στα της εμπειρίας μου . Επέλεξα το απλό πρόγραμμα και ανέβηκα αμέσως στο δωμάτιο χωρίς να περιμένω να τη δω στο σαλόνι . Εκεί προσπάθησα να τίθασεύσω την άδημονια μου να τη δω ,χαζεύοντας την τσοντά στην τηλεόραση. Ύστερα από λίγα λεπτά ακούω τα βήματα της στο διάδρομο και αρχίζω να προετοιμάζομαι ψυχολογικά. Μπαίνει στο δωμάτιο και τότε γίνεται το έλα να δεις. Λύσσασμενα φιλιά και χάδια από την πλευρά μου αλλά και ανταπόδοση από εκείνη . Η όλη σεξουαλική πράξη ήταν άρτια και έντονη . Ξεκίνησε με μασάζ το οποίο ξέρει και κάνει πολύ καλά . Συνέχισε με κορυφαία πίπα η οποία περιλαμβάνε και καραμέλωμα όλης της ευαίσθητης περιοχής και τελικά καταλήξαμε σε σεξ δύο στάσεων ,ιεραποστολική και στα 4 όπου και κατέθεσα μέσα σε έκσταση και άγρια ηδονή . Μετά ακολούθησε ψιλοκουβέντα και ένας γλυκός αποχαιρετίσμος με φιλί στο στώμα. Η εμπειρία με τη Νίκη αξίζει πολλά και αποτελεί μια επιλογή που αποκλείεται να αφήσει κάποιον ανίκανοποιητο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Νίκη
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού