Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154893
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα σε οσους διαβαζουν...Ηρεμη μερα σημερα και ξεκινησα με κεφι για Γκαζι για καφε και οπως το φερε το πραγμα και για μια επισκεψη στο στουντιακι στην Ιεροφαντων.
Ολα ηρεμα,λιγος κοσμος την ωρα που μπηκα κι ευτυχως γιατι με πιανει αγχος αν παιζει λαος και μεσα η κοκκινομαλα η Τερεζα εκ Ρουμανιας απ οτι ειπε η τσατσα...
Για καλη μου τυχη επισης μπηκα σε δωματιο με ντουζ κι αφου εκανα ενα στα γρηγορα βγηκα ολο καυλες για την κοπελα που με περιμενε ηδη γυμνη.Στα γονατα ξεκινησε με φιλια,
να μου τσιμπαει ρωγες και να μου την παιζει γρηγορα για μερικα δευτερολεπτα και να μ αφηνει.Τουρμπο μ εκανε! Απαιτησα πιπα επιτοπου και μου ξεκινησε μια αργη πολυ πολυ
υγρη πιπα σε μια ερμηνεια για οσκαρ.Αν δεν ηξερα που βρισκομουν μπορει να πιστευα οτι με γουσταρε κιολας! Καθολου παραπονεμενος απ την περιποιηση την ξαπλωσα και αρχισα
να την γαμαω με την γλωσσα μου! Πολυ υγρη η γκομενα και δεν ηθελα κι αλλη προσκληση για να κανω το ντου! Την εβαλα μπρουμυτα και την καβαλησα κρατοντας της τα χερια να μην
εχει και πολλη ελευθερια κινησεων και μαλιστα εντος ολιγου κατεθεσα στην ιδια σταση.Ολη η φαση διηρκησε κανα μισαωρο και αξιζε πιστευω καθε cent.Εχουμε πηξει στις
αρπαχτες τελευταια και δεν ηταν ετσι παλιοτερα.Γι αυτο και ξερω πλεον που συχναζω και ποια πληρωνω.Τουλαχιστον μιλαμε για επαγγελματιες με καθαρο χωρο και ευγενεια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
afk
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού