Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403443
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιστροφή της Αλίνας στους αγωνιστικούς χώρους και δεν ήταν δυνατόν να μην περάσω από το studio Orchidea για ένα ματς.
Έχει χάσει τα λίγα περιττά κιλά που είχε και πλέον είναι το απόλυτο θηλυκό για τα γούστα μου.
Ζεστό καλωσόρισμα στο σαλόνι και είσοδος στο δωμάτιο.

Μπήκε κρατώντας ένα μπουκαλάκι με baby oil και ξεκινήσαμε με μασάζ από πλευράς της. Αφού με χαλάρωσε αρκετα τρίβοντας το πίσω μέρος του σώματος μου, με γύρισε ανάσκελα και περιέλουσε με λάδι τον «μικρό Cheyenne» και τα πρώτα χάδια ξεκίνησαν για να επακολουθήσει μια εξαιρετική ισπανική. Συνεχεία με προκαταρκτικά και από τις δυο πλευρές,. Στοματικό όπως η Αλάνα ξέρει να κάνει, 69, και sex σε πολλες και διάφορες στάσεις.
Εκτός από τις «παραδοσιακές» (ιεραποστολικό, cow girl, στα τεσσερα0 και πολλες άλλες «παράξενες» στάσεις προστεθήκαν στο menu, που για να τις περιγράψω θα χρειαστεί να γράψω έκθεση ιδεών και σίγουρα θα κουράσω.
Τελειώσαμε με την Αλινα εντελώς μπρούμυτα και εμένα επάνω της.
Πήρα την πρωτοβουλία και της έκανα μασάζ, μιας και το baby oil ήταν στο διπλανό κομοδίνο.
Ξαφνιάστηκε και έδειξε να της αρέσει η πρωτοβουλία μου, μιας και αφέθηκε στα χέρια μου. Δυστυχώς δεν είμαι τόσο ικανός μασέρ, όποτε το ρεπερτόριο μου εξαντλήθηκε γρήγορα και καθίσαμε και μιλήσαμε αρκετα.
Φιλάκι για αποχεραιτισμού και ανανέωση του ραντεβού μας.

Για μένα η Αλινα είναι ένα από τα στανταρακια μου. Σίγουρα δεν είναι η ομορφότερη κοπέλα που μπορεί να βρει κάποιος στα studio, αλλά στη διάθεση, την τεχνική και τις υπηρεσίες είναι, (κατά την ταπεινή άποψη τουλάχιστον), μέσα στις κορυφαίες.
Δεν είναι τυχαίο που οι περισσότεροι φίλοι και συναγωνιστές που την έχουν γνωρίσει συμφωνούν μαζί μου.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλίνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού