Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327286
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Άλλη μια καθυστερημένη κριτική, ήταν πρώτη μέρα του χρόνου ήταν όταν την προηγούμενη μέρα διάβαζα για μια κοπέλα φαινόμενο στο σπίτι αυτό, δεν δίστασα μιας και η μέρα ήταν απαγορευτική από διαφορετικής σκοπιάς και έφυγα για Φρίξου, η Εμμανουέλλα η Κύπρια μια ξανθιά γυναίκα προμίλφ καταστάσεως με τεράστιες Βυζάρες, μπήκα μέσα χωρίς δεύτερη σκέψη μιας και είχα διαβάσει το ‘’βιογραφικό’’ της στο σάιτ μας! Η Εμμανουέλλα ήρθε μέσα και άρχισε τα προκαταρτικά από τη κουζίνα θα έλεγα, μου έκανε φουλ μασάζ με τις βυζάρες της χωρίς να έχει βγάλει το κάτω μέρος και με παροτρύνε να σηκωθώ στα όρθια ώστε να με πιπώσει πράγμα που δεν αρνήθηκα, η πίπα της στα όρθια πρόστυχη λες και γυρίζεις καμία τσόντα, εκμεταλλεύοντας την κατάσταση την έστησα στα όρθια δίπλα στο κρεβάτι και αρχίσαμε έτσι βγάζοντας αυτή από το στόμα της πολλά βρομόλογα. Σταμάτησε και με ώθησε να ξαπλώσω και με καβάλησε ανάποδα ξαπλώνοντας πάνω μου, οι βυζάρες τις πέσανε αριστερά δεξιά, δεν μπόρεσα να κρατηθώ άλλο και τελείωσα, έκλεισε τα πόδια της και ξάπλωσε τελείως πάνω μου δίνοντας μου ένα πλάγιο- οπίσθιο γλοσσώφιλο και γλίστρησε στο πλάι ξαπλώνοντας δίπλα μου, μπλα μπλα για Κανά 5λεπτο και αποχώρησε τόσο ευχάριστα όσο μπήκε. Πραγματικά τα δούλεψε τα λεφτά της η Εμμανουέλλα, κρίμα που δεν την ξαναπροτίμησα τότε στα κοντά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Veros
Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού