Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154897
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας που θα μαι μερικες μερες Αθηνα ακομα ειπα να περασω χτες να δω την Τερεζα.Απο φιλο που την εχει περασει την πιστα
εμαθα οτι η διαθεση για συμμετοχη της συγκεκριμενης ειναι γενικα σε αλλο επιπεδο αλλα αν δε εβλεπα με τα ματια μου,
εγω ολα βερεσε θα τ ακουγα.Με το παπι παρκιν παντου και παντα θα βρεις ανετα εξ ου και το 10.Και μ αμαξι ομως δεν
πιστευω οτι θα ιδρωσει κανεις να βρει παρκιν ειδικα μεσα στο ΣΚ.Η κοπελα Ρουμανα ειναι,τα ελλινικα τα παλευει καλα και
οντως σου θυμιζει την κοπελα της διπλανης πορτας οπως διαβασα καπου.Γενικα ωραιο στηθος στητο οχι πολυ μεγαλο και
με τα πολλα να μην τα πολυλογω γαμω τα ποδια για τα οποια εσκασα και τα € μου για ποδολαγνεια και τα συναφη! Κουλ
Φατσουλα σκετη,αρχισε να με γλυφει σε σταση 69 και σαφως το ιδιο εκανα κι εγω! Το μουνακι της απιστευτα καλοσχηματισμενο,
το εγλυφα αρκετη ωρα.Με καποτα στανταρ μπηκα μεσα της μ εκεινη ανασκελα να με βλεπει.Φωνες και κακο.Παιζει και χυσε!
Η δικη μου η καταθεση παντως ηρθε μ εκεινη να μου την παιζει με τα ποδαρακια της κι εκεινη να χαιδευει το μουνακι της.
Προσωπικα ηταν οτι επρεπε για την ημερα και γυρισα σπιτι μου να κοιμηθω επι τοπου.Αυτο που μ αρεσε πολυ ηταν το ποσο
γουσταρε την φαση οχι μονο επειδη ειμαι παιδαρος Γλώσσα αλλα και επειδη δεν καταλαβα να βαριεται η να βιαζεται.Τ αντιθετο!
Παιζει ρολο και το οτι ηταν σχετικα αρχη της βαρδιας,αλλα σιγουρα οπως της ειπα κιολας θα ξαναπαω. Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού