Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 43 10
Sex Studio 66465
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
πηγα καβλωμενος να μπας και πετυχω την προστυχη Πολωνεζα Αννετα και επεσα πανω στην Βερονικα.
Μου ανοιξε η συμπαθης μεσηλικη ανατολικη τσατσα με τα ωραια γαλανα ματια.
Αδειο το μαγαζι, ησυχια...
μου λεει "δεν εχω την Αννετα, αλα εχω καλυτερο κοριτσι, μονο που δεν κανει πρωκτικο όπως η Ανεττα..(γνωρίζοντας οτι όποτε πηγαινα για ανετα επερνα το κουλουρι μου...)
Βγαινει λοιπον στο σαλονι φορωντας ενα baby doll μια λυγεροκορμη προμιφ ρωσιδα με σπαστο καστανο μαλλι η Βερονικα.
Αδυνατη, με ωραια κομοστασια, καλο δωμα, ωραια πόδια . Αυτο που μου αρεσε απανω της ηταν ο "αερας" που ειχε.
κατι που μόνο οι Ρωσοουκρανες έχουν. Αερατη και σίγουρη για τον εαυτο της αλλα ταυτοχρονα και πολυ ζεστη σαν ανθρωπος. Δεν εκανε σαλοναρισμα ντιβας. Απεναντιας μου εσκασε ενα παρα πολυ ζεστο χαμογελο και αμεσως το πορνοενστικτο μου αναψε πρασινο.
Εδωσα τα 70 ευρα για ελευθερο στοματικο και 69 και η τσατσουλα με περασε στο μεσα -τεραστιο δωματιο με την εντιχοιζομενη ντουζιερα.
Τεραστιο δωματιο, ανετα παιζεις μπαλλα εκει μεσα...Επισης πολυ καθαρος και προσεγμενος χωρος. Εκανα ενα ντουζ και μετα απο λιγα λεπτα ηρθε το κοριτσι. Συστηθηκαμε και μου ειπε πως ειναι απο Αγια Πετρουπολη.
Ξεκινησε με χαδακια και φιλακια σε ολο το σωμα και στη συνεχεια μου εκανε ενα απιθανο μπουκιτσι και με εξτρα περιποιηση στα μπαλλακια. Αψογο στοματικο. Στη συνεχεια γυρισε 69. αψοο καθαρο και ευοδιαστό μουνακι με μικρα ομορφα χείλια. Ανεβηκε απο πανω με δικια της πρωτοβουλια οπου ιππευσε αριστα και στη συνεχει ααλλαξαμε αλλες 2 στασεις. Σε καμια στιγμη δεν βιαστηκε και σε ολη τη διαρκει της φασης η συμετοχη της ηταν ενεργη και παρα πολυ καλή.
Ειναι μια γυναικα που ξερει καλα τη δουλεια της και δυσκολα καποιος δεν θα περασει καλα μαζι της. Ομορφη, υπομονετική , κλασσάτη.
Μπηκε στα στανταρακια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.507
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού