Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 164 10
Sex Studio 159962
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ορεξάτος από τον ήλιο που μου έχει ζεστάνει το δέρμα και από τα ευχάριστα νέα του ξανανοίγματος των σπιτιών στην πόλη μας έψαχνα να βρώ που να τον ακουμπήσω.

Τελικά ο τελευταίος σταθμός έμελλε να είναι το Φρίξου 14. Η τσατσά με παρότρυνε να κάτσω να δώ την κοπέλα κ είδα την Τζέσικα που μου είχε μείνει αποθημένο από εκείνη την φορά που την είχα δει στο Λαφάμ όπου κ δούλευε + τις συστάσεις του αγαπητού Karaman. Η ευγενέστατη τσατσά μου πρότεινε να μου δώσει πετσέτα για να κάνω μπάνιο! Πρώτη φορά γίνεται αυτό. Η τζέσικα άργησε να έρθει γιατί είχε άλλος σειρά και αφού έκανα το μπάνιο μου περίμενα.

Ήρθε λοιπόν ξεκίνησε προκαταρκτικά με φιλάκια στο κορμί κ τρίψιμο του πούτσου με το μικρό αλλά τελείως perky βυζάκι της ενώ εγώ χάιδευα το μεταξένιο δέρμα της. Έχει μερικά παραπάνω κιλάκια στη μέση είδικα κ φαίνονται αρκετά ενώ διπλώνεται. Η φάτσα της δεν μου άρεσε πολύ και η κωλάρα της είναι large και στρόγγυλη! Το σώμα της μύριζε όμορφα όμως.... το κεφάλι της όχι....

Ο πούτσος μου δεν είχε σηκωθεί 100% ούτε καν 60% θα έλεγα και έβαλε καπότα με ρώτησε κ αν τον έχω παίξει πριν έρθω. Στην πίπα αρχικά ήταν πολύ άγρια κ την συμβούλεψα να είναι πιο ήρεμη. Μετά με λίγα προκαταρκτικά ακόμα με δικιά μου προτροπή ήρθε καλή στύση και φλάπ μπήκαμε. Μου άρεσε το μουνάκι της, συμμετείχε με μικρές κραυγούλες, εντελώς fake όμως και σε κάποια φάση που τον έβαλα όλο μέσα της κ έμεινα λίγο από εκεί που είχε το κεφάλι της στο πλαι κ "γούσταρε" γύρισε κ κοίταξε κλεφτά για να δει αν τέλιωσα Γλώσσα

Μέτα κάναμε λίγο πλάι κ πισωκολλητό όπου εκεί είχαμε τον τερματισμό, νομίζω η γκόμενα αυτή προτείνεται για πισωκολλητό, κωλάρα μεγάλη, απαλό δέρμα και τα βυζιά της κρεμάνε πολύ όμορφα. Μείον στο ότι μου είπε πιο σιγά για τα βυζιά της που δεν τα ζουλούσα και λυσσασμένα.

Μεγάλο συν στην τσατσά που όταν τέλιωσα ήρθε μου ζήτησε συγνώμη που άργησε η κοπέλα κ περίμενα και επίσης μου έλεγε ότι είναι καινούργια και άπειρη χωρίς όμως εγώ να έχω κάνει κάποιο παράπονο η κάτι τέτοιο. Την ευχαρίστησα, την καθησύχασα και έφυγα. Χαμόγελο

Γενική εκτίμηση της συνάντησης θα έλεγα ότι καλή και φιλότιμη κοπέλα, απαραίτητη για μια αναγνωριστική φορά χωρίς αμφιβολία και για δεύτερη+ άμα θές κάπου να το χώσεις και δεν υπάρχει κάτι καλύτερο. Δικιά μου άποψη η παραπάνω, άλλος μπορεί να βρεί το πιπίνι της ζωής του.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζέσσικα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού