Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825534
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το χαρακτηρισμό "κουνελάκι" του Playboy τον δανείστηκα από προηγούμενη κριτική συναγωνιστή ο οποίος είχε σχολιάσει έτσι την κοπέλα λόγω της εμφάνισής της και δεν είχε καθόλου άδικο... Μια κριτική για το "κουνελάκι" λοιπόν ονόματι Αλεξάνδρα με την οποία η συνεύρεση επιβεβαίωσε το αναμενόμενο: Η συγκεκριμένη κοπέλα δεν έχει απολύτως καμία σχέση με το όνομά της που σημαίνει "αυτή που διώχνει τους άντρες". Κάθε άλλο παρά έτσι ήταν... Επίσκεψη την Παρασκευή 27/5 γύρω στις 9:00 το βράδυ, parking εύκολο σε θέση που με περίμενε ακριβώς έξω απ' το studio. Με το που μπαίνω με υποδέχεται θερμά η συμπαθέστατη κυρία Πέτρα η οποία έγινε ακόμη πιο οικεία μαζί μου μόλις της ανέφερα το όνομά μου καθώς είχα προειδοποιήσει νωρίτερα την Άντζελα για την επίσκεψή μου στην Αλεξάνδρα. Κουβεντούλα λοιπόν ενώ για πρώτη φορά μετά από καιρό οι πόρτες άνοιγαν και έκλειναν απ' τις κοπέλες της βάρδιας, η Νεφέλη στο 3 με συναγωνιστή, η Μπέτυ στο 2 με άλλον κ.ο.κ. Ενημερώνω την κυρία Πέτρα κατόπιν ερώτησής της ότι σκοπεύω να πάρω το full πρόγραμμα των 100 ευρώ και επειδή το δωμάτιο 3 ήταν πιασμένο με έστειλε στο 4 που κανονικά είναι ο ναός του αυταρχικού οπότε της εφιστώ την προσοχή ότι ΔΕΝ επιθυμώ αυταρχικό για να μην μπει με τίποτα μαστίγια μέσα η ΑλεξάνδραΧαμόγελο Σ' εκείνο το σημείο κατάλαβε ότι εγώ ήμουν που είχα γράψει σε κριτική μου για την Ελένη ότι είχε μπερδευτεί και μου την είχε στείλει για αυταρχικό και μου εξέφρασε χαριτωμένα το παράπονό τηςΧαμόγελο Εκείνη τη στιγμή βγήκε και η Αλεξάνδρα να με χαιρετήσει και παθαίνω την πρώτη πλάκα: Ξανθιά, γλυκύτατη, χυμώδης, με πιασίματα full, φυσικές βυζάρες, κωλάρα και όλα τα σε -άρα γενικώς... Επίσης σκουλαρίκι στον αφαλό, τατουάζ χαμηλά στην κοιλιά, τατουάζ στο πόδι, ένα όνειρο με σάρκα και οστά, κοινώς τούμπανο με όλη τη σημασία της λέξης... Αφού η κυρία Πέτρα με ρώτησε αν θα πιω κάτι και το παρέπεμψα για μετά την πράξη, ανέβηκα στο πεντακάθαρο δωμάτιο 3 όπου γδύθηκα με την ησυχία μου καθώς η Αλεξάνδρα άργησε ν' ανέβει. Κάποια στιγμή ακούω τακούνια στις σκάλες και μετά από λίγο το κουνελάκι μπήκε χαμογελαστό και ευδιάθετο στο δωμάτιο όπου ενώ δε χόρταινα να παρατηρώ τις καμπύλες της άρχισα τα κοπλιμέντα τα οποία άξιζε και με το παραπάνω και πιάσαμε κουβεντούλα ίσως και για ένα τέταρτο σχετικά με τη δουλειά της, την ίδια κ.τ.λπ. Η εντύπωση που μου έδωσε απ' την κουβέντα και αργότερα επιβεβαιώθηκε, είναι ότι είναι ελαφρώς σφιγμένη και αγχωμένη σχετικά με την απόδοσή της σ' αυτό που κάνει σαν να είναι καινούρια στη δουλειά (πράγμα το οποίο δεν το νομίζω αν κρίνω απ' την ηλικία της που είναι γύρω στα 27), χωρίς αυτό να είναι βέβαια κακό γιατί απ' την αδιαφορία καλύτερα η κοπέλα να έχει άγχος για το αν θα σου προσδώσει το 100% της ευχαρίστησης που μπορεί. Μετά απ' την κουβεντούλα λοιπόν αρχίσαμε σιγά - σιγά να παιρνάμε στα ωραία όπου το κουνελάκι γδύθηκε τελείως και αρχίσαμε εκατέρωθεν χάδια, φιλιά και γλειψίματα σε όλο το σώμα, πρώτα καθιστοί κι οι δύο και μετά εγώ ξαπλωμένος. Πέρα απ' τα συνήθη προκαταρκτικά το "πρόγραμμα" περιελάμβανε φιλιά στο στόμα (δυστυχώς όχι παρατεταμένα), γλειψίματα στο πρόσωπο και ειδικά στο αυτί πράγμα το οποίο με τρελαίνει (θετικά εννοείται) και τρίψιμο του πούτσου με τις απίστευτες φυσικές βυζάρες της Αλεξάνδρας. Ενώ μου είχε ήδη σηκωθεί παίρνω την πρωτοβουλία κι αρχίζω εγώ να της γλείφω τα λαχταριστά μουνόχειλά της ενώ το κουνελάκι απαντούσε με αναστεναγμούς και με προέτρεπε την ίδια στιγμή να χουφτώνω τις θεόρατες βυζάρες της. Συνέχεια με πίπα από μεριάς της. Εδώ χρειάζεται ιδιαίτερη μνεία: Η πίπα της Αλεξάνδρας είναι πραγματικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ κυρίως εξ' αιτίας του ότι κάνει διάφορα καβλιάρικα κόλπα του στυλ να γλείφει επανειλημμένα τα αρχίδια σέρνοντας τη γλώσσα μέχρι τα όρια της κωλοτρυπίδας, να βαράει μόνη της ανά διαστήματα τον πούτσο στο πρόσωπό της και άλλα παρόμοια που ελάχιστες κάνουν και ακόμη λιγότερες τα κάνουν με τέτοιο ζήλο, κανα δυο φορές κρατήθηκα για να μην τελειώσω πρόωρα, μέχρι και ζημιά κόντεψα να κάνω χτυπώντας κάποια στιγμή απότομα το χέρι μου στο πιατάκι του κομοδίνουΧαμόγελο Συνέχεια με 69 όπου με μεγάλη μου λύπη το κουνελάκι δε με άφησε να γλείψω το εντυπωσιακό γκρόβερ της επειδή είχε βάλει από πριν αλοιφήΛύπη Κατόπιν της ζήτησα να μου κάνει μια ποδομαλακία πράγμα το οποίο φυσικά δεν αρνήθηκε και αμέσως μετά κάναμε ισπανικό σε δύο στάσεις μια και δεν μπορούσα να βλέπω άλλο τις λαχταριστές βυζάρες της, πρώτα εγώ όρθιος κι εκείνη καθιστή και μετά εκείνη ξαπλωμένη κι εγώ από πάνω της. Έφτασε λοιπόν η στιγμή της διείσδυσης όπου το κάναμε πρώτα με το κουνελάκι από πάνω ενώ την ίδια ώρα ανταλλάσαμε φιλιά και δεχόταν αδιαμαρτύρητα χούφτωμα στις βυζάρες της, μετά ιεραποστολικό και τέλος πισωκολλητό όπου κόντεψα να πάθω σοκ με τη θέα της τεράστιας κωλάρας της μπροστά μου την οποία και φιλοδώρησα με αρκετά χαστουκάκια. Μόλις σταμάτησα το σφυροκόπημα το κουνελάκι σηκώθηκε και μου άρχισε εκ νέου καθιστή ενώ εγώ ήμουν όρθιος μία ακόμη εξαιρετική πίπα με όλο το πακέτο των bonus... Δε θα μπορούσα να περιμένω άλλο για να μπω στον κώλο της πράγμα δύσκολο όμως όπως αποδείχτηκε... Μου ζήτησε αν γίνεται να μην την πάρω από πίσω σε doggy style γιατί ήταν καινούρια στο άθλημα και θα πονούσε πολύ πράγμα το οποίο δε με χάλασε ιδιαίτερα αφού δεν είχε πρόβλημα να το κάνουμε εγώ ξαπλωμένος κι αυτή από πάνω. Ξάπλωσα λοιπόν και η Αλεξάνδρα προσπάθησε να καθήσει πάνω με βαθύ κάθισμα πράγμα σχεδόν αδύνατο όπως αποδείχτηκε αφού το κατάφερε τελικά μετά από αρκετή ώρα όπου η στύση όμως πλέον είχε χαθεί. Πίπα πάλι λοιπόν από μεριάς της για άλλη μια φορά για να αναπληρώσει το χαμένο έδαφος και στη συνέχεια γλειφομούνι από μεριάς μου με αυτή σε doggy στάση όπου αυτή τη φορά όμως δεν της έκανα τη χάρη να υποχωρήσω και να μη γλείψω την εντυπωσιακή ροδέλα που έβλεπα μπροστά μου... Τη ρώτησα αν μπορεί να βγάλει την κρέμα απ' την κωλοτρυπίδα για να τη γλείψω και να την ξαναβάλει μετά και το κουνελάκι σε ένα ρεσιτάλ προθυμίας σηκώθηκε, πήγε στην μπανιέρα, πλύθηκε κανονικότατα παρ' ότι είχαμε ήδη περάσει 40 λεπτά μες το δωμάτιο και ήρθε να ικανοποιήσει πρόθυμα το βίτσιο μου όπου μετά από δυο δαγκωνιές στα κωλομέρια της έγλειψα με μανία το ορθάνοιχτο γκρόβερ της. Μετά από αυτό κι ενώ πάι είχα στύση κάγκελο προσπαθήσαμε από κώλο για δεύτερη φορά με επιτυχία ευτυχώς αν και η Αλεξάνδρα ως αρχάρια δεν άντεχε πολλά - πολλά πράγμα όμως αναμενόμενο κι απολύτως κατανοητό. Τελικά η κατάθεση έγινε χωρίς καπότα στις βυζάρες της τις οποίες όπως η ίδια μου δήλωσε είναι "χαρά της να τις χύνουν οι πελάτες της"Μεγάλο χαμόγελο Ακολούθως το κουνελάκι έκανε το μπανάκι της, ντυθήκαμε, φιληθήκαμε και μου είπε ότι ελπίζει να με ξαναδεί σύντομα αν έμεινα ευχαριστημένος μαζί της. Συμπερασματικά λοιπόν μπορώ να πω ότι η Αλεξάνδρα είναι μία απ' τις πιο πρόθυμες και εργατικές κοπέλες που έχω συναντήσει ποτέ μου σε studio με αίσθηση της ευθύνης να ικανοποιήσει τον πελάτη σε υπέρμετρο βαθμό και αυτό ίσως είναι το μεγαλύτερο προτέρημα της και ελάττωμα μαζί καθώς δεν αφήνει τον εαυτό της ελεύθερο να πάρει και κάποιες πρωτοβουλίες η ίδια όπως κάνει π.χ. το τρελοκομείο η Βίβιαν που είναι expert σ' αυτόν τον τομέα. Επίσης δεν είναι χαλαρή όπως άλλες κοπέλες π.χ. η Ελένη δίνοντας την εντύπωση ορισμένες στιγμές πως είναι απλά μια πολύ καλή επαγγελματίας χωρίς να περνάει καλά η ίδια. Αυτή η κριτική βέβαια είναι στα πλαίσια του να... διυλίσουμε τον κώνωπα, καθώς η κοπέλα είναι υπέρ των δέων πρόθυμη και ανταποκρίνεται σε όλα τα γούστα δίνοντας το 100% αυτού που μπορεί να δώσει. Το 9άρι στη σχέση απόδοσης/τιμής το έβαλα μόνο και μόνο για τη δυσκολία που έχει προς στιγμήν τουλάχιστον στο πρωκτικό πρόγραμμα πράγμα το οποίο όμως είναι θέμα χρόνου να βελτιώσει. Φεύγοντας, αφού ετοιμάστηκα, ξαναέπιασα κουβέντα με την Πέτρα η οποία μου έβαλε κι ένα ποτάκι που της ζήτησα παρά το γεγονός ότι το κουνελάκι προσπάθησε να με αποτρέψει για να μη ζεσταθώ κι άλλο όπως είπεΧαμόγελο Στην κουβέντα συμμετείχε κι η συμπαθέστατη Νεφέλη η οποία μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι μία απ' τις πιο ευγενικές και ξηγημένες κοπέλες του studio. Αυτά λοιπόν απ' το 104 μέχρι νεωτέρας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.657
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού