Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824486
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όλα άψογα, η Στέλλα τέλεια, αν και ήμουν αποφασισμένος για Μπέτυ μόλις την είδα άλλαξα γνώμη και την προτίμησα χωρίς ενδοιασμούς, ζήτησα πρόγραμμα 69 και μασαζ, σχετικά με το 69 άψογο, ήμουν και ο 1ος πελάτης (ενδεικτική ημερομηνία) η κοπελάρα ορεξάτη και μοσχομυριστή, στον κυρίως αγώνα ακόμα πιο τέλεια, όταν κατάλαβα ότι το τέλος πλησίαζε της ζήτησα να διακόψουμε για το μασαζ και να συνεχίσουμε μετά, "όχι μωρό μου, μετά το μασαζ που θα σου κάνω θα χαλαρωσης τόσο πολύ που δεν θα μπορείς να χύσεις" μου λέει, δεν την πολυπίστεψα αλλά χαμήλωσε ταχύτητα και με πήγε στο τέλος χαλαρά με στάση στο πλάι και τα χέρια μου να ταξιδεύουν στην κορμάρα της ενώ αυτή με κοίταγε με τα διαπεραστικά της μάτια από τον καθρέφτη. Αφού πήρα μια ανάσα και καθαρίστηκα με ξάπλωσε και μου έκανε ένα από τα καλύτερα μασαζ που μου έχουν κάνει, (δεν έχω πολύ εμπειρία από επαγγελματίες) χαλάρωσα, μου έφυγαν κάτι πιασίματα που είχα από την δουλειά στην πλάτη, το τρίψιμο στο μέτωπο ήταν το κάτι άλλο, εν τω μεταξύ μιλάγαμε περί ανέμων και υδάτων και καταλήξαμε στα ζωόδια, πολύ καλή και συγκροτημένη συζήτηση και το μασαζ να συνεχίζεται, με χαιρέτησε ευγενικά και αποχώρησε. Βρήκα παραπάνω από αυτό που ζητούσα εκείνο το πρωινό, κάθισα συνολικά 45 λεπτά όλα άψογα και τέλεια.
Η βαθμολογίες οι ανώτερες που μπορώ εκτός από την πρόσβαση γιατί πήγα με τα πόδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2011
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
MASTORAS
Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
166
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού