Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 14 10
Sex Studio 53996
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφτηκα μετά από πολύ καιρό το εν λόγω studio και όπως φάνηκε δεν απογοητεύτηκα. Η επίσκεψη έγινε περίπου στις 5:30 τα ξημερώματα μετά από ξεφάντωμα σε κοντινό νυχτερινο μαγαζί. Γλώσσα Η τσατσά ευγενέστατη και μου παρουσίασε την Όλγα...μια αρκετά ψηλή κοπέλα, μελαγχρινή με τέλειο σώμα χωρίς όμως την απίστευτη ομορφιά. Χωρίς πολλές σκέψεις πληρώνω το παράβολο των 70ευρώ μαζί με 69. Με το που μπηκε ήταν σε τέλεια διάθεση και με άψογη συμμετοχή σε ότι κάναμε. Ξεκίνησα εγώ πρώτος περιποιώντας το μουνάκι της το οποίο ήταν πεντακάθαρο (κάτι που έγινε άλλες 3 φορές μέχρι να τελειώσω). Μετά συνέχισε αυτή με βαθιά πίπα αλλά με σκουφάκι και έπειτα γυρίσαμε σε πλάγια 69. Αφού αλλάξαμε 3-4 στάσεις και με γλέιψιμο κατά τις αλλαγές, τελείωσα βλέποντας το όμορφο πρόσωπο της. Επίσης να σημειωθεί ότι φιλούσε αρκετά και βαθιά με γλώσσα. ..Και όταν τελειώσαμε κάτσαμε και κανα πεντάλεπτο για social time όπου μου είπε γρήγορα την ιστορία της ζωής της........Εν κατακλείδι, η κοπέλα αξίζει απίστευτα, όπως άλλωστε λέει και ο τίτλος και προσωπικά θα την ξαναπροτιμήσω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
227
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού