Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εσκασα μυτη χτες απογευματακι στο #40 αγχωμενος βασικα απο 1002 πραγματα στο μυαλο μου. Εμμμμ

Η αληθεια ειναι οτι ειχα διαβασει ουκ ολιγα για την Λιντα απ τους συναγωνιστες,αλλα οτι και να λεμε αλλο η πραξη και αλλο το διαβασμα.Για τα τυπικα στην υποδοχη κτλ κτλ δεν θα σας κουρασω.Ειναι γνωστο οτι μιλαμε για επαγγελματιες με ευγενεια και για εναν χωρο παντα καθαρο και περιποιημενο.Ενα δυο χτυπηματακια στην πορτα μη λεμε και μαλακιες δεν ειναι θεμα με τοση κινηση που ειχε η Λιντα. Χαμόγελο

Γενικα ξεκινησε μ ενα μασαζακι αν και γρηγορα περασα στην αντεπιθεση και επειδη εχω τρελλη καυλα με ωραια ποδαρακια βρεθηκα να της γαμαω τις γαμπες μ εκεινη ανασκελα.Και τι κωλαρα λεμε!!! Μεγάλο χαμόγελο
Αμεσως μετα απο λιγο την τραβηξα μπροστα μου και αρχισα να την γλυφω.Με μεγαλη ευκολια γυρισε απο πανω μου και το συνεχισαμε με 69.Περα απ το πολυ σαλιο και την θεικη τεχνικη (πιπα ετσι δεν μου χουν ξαναπαρει βασικα) η Λιντα απ οτι καταλαβα γουσταρει να βαζει και δακτυλακια οπου μπορει! Γλώσσα Την σταματησα την φαση επι τοπου για να μπω μεσα της επιτελους! Εννοειται απο πισω εγω εκεινη στα 4 και με τα ποδια της συνεχεια να μου χαιδευουν τον κωλο. Μου δωσε την εντυπωση οτι γουσταρε χαλαρα και μ εκανε να αισθανθω σαν να ταν οντως παλια μου γκομενα. Περιεργη φαση για στουντιο τουλαχιστον για μενα προσωπικα. Δεν αργησα να καταθεσω με την σταση αυτη. Εκεινη σωστη επαγγελματιας προσπαθησε μερικες φορες ν αλλαξει σταση αλλα ο πελατης εχει παντα δικιο! Γλώσσα

Μ αυτα και μ αυτα εφυγα αλλος ανθρωπος απ το στουντιο.Και μιλαμε για ενα 50αρικο για σχεδον 50 λεπτα και παρολη την κινηση που επαιζε.Εχει κανει ονομα και οχι αδικα η Ρωσιδα! Κουλ







Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
fetishboy76
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού