Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 564544
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη προχτές το βράδυ αργά, μετά από έξοδο με φίλους ... λίγο το κλίμα των ημερών, λίγο η κούραση, η διάθεση δεν ήταν η καλύτερη, και είπα να κάνω μια επίσκεψη στον πάντα φιλόξενο χώρο μπας και το ηθικό ανέβει.
Η τσα2 εξήγησε το πρόγραμμα (αν και τα ελληνικά της δεν την βοήθαγαν) και είπα να περάσω με βάσει τις καλές σχετικά κριτικές που είχα διαβάσει. Λίγο μετά ήρθε και η κοπέλα, με πολύ καλή διάθεση ομολογουμένως (είχε μόλις αφήσει άλλο πελάτη, πέρασε μια από το σαλόνι που κάποιοι πέρασαν αλλά δεν ψώνισαν) και ήρθε. Εμφάνιση ... θα έλεγα πρόσωπο αρκετά όμορφο, σώμα αδύνατο με μικρό στήθος, το οποίο οι αναρτημένες φωτογραφίες το κολακεύουν περισσότερο από όσο πραγματικά είναι, χωρίς να έχει κάτι άσχημο. Διάθεση άριστη, με όρεξη για κουβεντούλα (αναλύσαμε και την κρίση στο επάγγελμα), συμπεριφορά επαγγελματική με προσπάθεια να σε κάνει να περάσεις καλά ... Δεν είχα την τρελή όρεξη για να επιχειρήσω κάτι το ιδιαίτερο και ίσως ήμουν κι εγώ λίγο βαρύς. Η κοπέλα τη δουλειά της την έκανε (απλό πρόγραμμα), είχε διάθεση και μετά το πέρας για σύντομη κουβεντούλα, δεν έχω κανένα παράπονο, απλά δεν μου έκανε κάποιο κλικ για να την ξαναδώ ... Ο χώρος πάντα εξαιρετικός και το πάρκινγκ, τις βραδυνές ώρες πάντα άνετο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2011
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού