Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 204 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 455318
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
1η κριτική αν και τυγχάνει να είμαι φανατικός στουντιάκιας την τελευταία 2ετία...
Στο θέμα μας τώρα.. Πρώτη μου επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο. Παρκάρισμα ακριβώς από κάτω (εξού και το 10), η τσατσά αρκετά πρόσχαρη και ευγενική μου παρουσίασε την εντυπωσιακή γερμανίδα Λίλη και αφού έδωσα το καφέ εισιτήριο πέρασα στο αρκετά σκοτεινό, μέτριας καθαριότητας δωμάτιο (μερικά κομμάτια χαρτιού ήταν πεταμένα κάτω, καθώς και άσχημη εντύπωση μου προκάλεσε το τρύπιο σε ορισμένα σημεία σεντόνι).
Κατόπιν ολιγόλεπτης αναμονής αν και δεν υπήρχε άλλος την ώρα που πήγα, η Λίλη εισήλθε.. Φοβερή νταρντανογκόμενα, με απίστευτο σώμα (στο πρόσωπο δεν έδωσα και πολύ σημασία) και παγερό ύφος όπως αρμόζει σε μια γερμανίδα Χαμόγελο!! Διστακτική στα προκαταρκτικά, οπότε είπα να ξεκινήσω εγώ με φιλάκια στο λαιμό και στο ψεύτικο αλλά με πολύ καλό αποτέλεσμα στήθος της, αυτή αμέσως ανταποκρίθηκε και ανταπέδωσε με φιλιά σε πολλά σημεία του σώματος και χάιδεμα του Μητσάκου ο οποίος δεν άργησε να ξυπνήσει και να ετοιμαστεί να πιάσει δουλειά!! Πέρασμα σκουφακίου και έναρξη πεοθηλασμού, ευχάριστου παρά την αρκετή χρήση χεριού ταυτόχρονα ενώ παράλληλα εγώ περνούσα την ώρα μου θωπεύοντας μια το στήθος και μια τα οπίσθια της φροιλάιν.. Ώρα για sexάκι, λέω στη Λίλη να γυρίσει στα 4 (να σημειώσω ότι η συνεννόηση μαζί της γίνεται στα αγγλικά), λίγο χάιδεμα στο γατάκι της και οοοοοπ... Ο Μητσάκος δυσκολεύτηκε να εισχορήσει αρχικά, η Λίλη έβαλε κρεμούλα, στήθηκε και διαφορετικά και όλα οk!! Αργά για αρχή και επιταχύνοντας κατέληξα σε άγριο σφυροκόπημα συνοδευόμενο από σκαμπιλάκια στα οπίσθια τα οποία κοσμούνται με τατουάζ, ώσπου ήρθε το τέλος.. Η Λίλη ενώ κατά την διάρκεια της πράξης είχε αρκετά καλή συμμετοχή, με το τελείωμα πήρε πάλι το παγερό ύφος της (με το οποίο δεν ξέρω γιατί αλλά έφαγα κόλλημα), χαιρέτισε και αποχώρησε! Έμεινα αρκετά ευχαριστημένος, πλέον την θεωρώ καλή επιλογή και θα την ξαναεπισκεπτώ με την πρώτη ευκαιρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίλη
ntatsopoulos
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού