Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288335
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τον τελευταίο καιρό δεν είμαι σε φάση να «πειραματίζομαι» με νέα κορίτσια και επιλέγω στανταράκια για τις καταθέσεις μου.
Ένα από αυτά η Βαρβάρα. Ώριμη γυναίκα, ψηλή, με μαύρα μακριά ίσια μαλλιά, αρμονικές καμπύλες, θηλυκό πρόσωπο.

Χρειάστηκε να περιμένω αρκετα και πάλι, μιας και ο συναγωνιστής που προηγείτο, είχε πάρει μεγάλο πρόγραμμα.
Όταν επιτέλους ήρθε στο δωμάτιο, μου ζήτησε ευγενικά συγγνώμη για την αναμονή και χαμογελώντας μου είπε πως έχει «bonus» μασάζ, μιας και περίμενα τόσο πολύ.

Άψογη και σε αυτό τον τομέα. Γνωρίζει πολύ καλά την τεχνική του χαλαρωτικού μασάζ και καταναλώσαμε αρκετή ώρα κουβεντιάζοντας, ενώ ταυτόχρονα με έτριβε με κινήσεις επαγγελματία.
Κάποια στιγμή άρχισε με τα νύχια της να με γαργαλάει στα @@κια, και στην υπόλοιπη ευαίσθητη περιοχή, σαν σύνθημα ότι το μασάζ τελείωσε και ήρθε η ώρα για πιο ενδιαφέροντα πράγματα.
Έτσι και έγινε. Άψογα προκαταρκτικά με τέλεια χρήση της γλώσσας της σε όλο μου το σώμα. Καραμέλωμα στα @@κια, και ένα εξαιρετικό στοματικό ήταν η αναμενόμενη συνέχεια.
Σταματήσαμε και ανέλαβα δράση. Δεκτική στην δική μου περιποίηση, δεν έφερε αντίρρηση σε χάδια απο πλευράς μου στην ευαίσθητη περιοχής της, οι ρώγες της είχαν σκληρύνει αρκετά από το πιπίλισμα μου.
Σφιχτές αγκαλιές, χάδια, φιλιά και έναρξη του sex με ιεραποστολικό. Κλίμα άκρως gfe, για να συνεχίσουμε στα τεσσερα, οπου δυστυχώς δεν μπόρεσα να κρατήσω όσο θα ήθελα και το τέλος ήρθε έτσι.
Χωρίς να βιαστεί καθόλου έκατσε δίπλα μου, συνέχισε να με χαϊδεύει και να με φιλάει.
Μιλήσαμε για λίγο, φιλάκι και αποχαιρετισμός.

Ήταν η τρίτη φορά που βρίσκομαι με την Βαρβάρα και είμαι πλέον βέβαιος, ότι πρόκειται για μια έμπειρη γυναίκα, που κάνει ότι χρειάζεται για να περάσει κάποιος καλά μαζί της. Σέβεται και τιμάει τα χρήματα που παίρνει και την θεωρώ από τις πλέον αξιόπιστες επιλογές.
Πειραματισμοί με κορίτσια που δεν έχω ακόμα συναντήσει μπορούν να περιμένουν……..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Βαρβάρα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Βαρβάρα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού