Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ειχα συναντηθει με την εν λογω κυρια πριν αρκετο καιρο και επειδη καταλαβαινω οτι απο την εμφανιση της τραβαει πολυ κοσμο, οπως αλλωστε τραβηξε και εμενα, ειπα τωρα που βρηκα καιρο να γραψω μια κριτικη. Μια φορα εχω παει σε αυτο το studio και ο λογος ηταν οι φωτογραφιες της Σιλβή. Αφου το βρηκα σχετικα ευκολα και μπηκα μεσα ρωτησα την τσατσα να μου πει τα προγραμματα αφου στο site λεει γενικουρες. Παντως η θειτσα δεν την πολυπαλευε την δουλεια (παιζουν και αλτσχαιμερ σε αυτες τις ηλικιες). Το αποτελεσμα ηταν να μην βγαλω ακρη με τα προγραματα αφου εχουν ανακατεψει τις υπηρεσιες με τις τιμες. Παιζει να μου τα ειπε ετσι για να μου την φερει και να νομιζω οτι εχω πληρωσει κατι και μετα να μην το κανει η κοπελα στο δωματιο. Οποτε πηρα το απλο. Η κοπελα και απο κοντα ειναι καλο κομματι. Μπαινοντας στο δωματιο μπορω να πω οτι ηταν ακρως ικανοποιητικο το θεαμα. Ειχε στρογγυλο κρεβατι, ντουζιερα, τζακουζι κλπ. Αφου περασε κανενα τεταρτο ηρθε η σιλβη με πολυ θετικη διαθεση. Κλασικα χαιρετηθηκαμε και αρχισε το παιχνιδι. Ενταξει τωρα τι θελετε να σας πω? Κλασικα αφου πληρωσα 50αρικο ειχε κατσει με ενα τροπο καθως μου επερνε πιπα ωστε να μην μπορω να την χουφτωσω. Αφου εβλεπε οτι προσπαθουσα να την φτασω αυτη εκανε το κοροιδο και προσπαθουσε με την πιπα να με φερει κοντα στο τελος. Την σταματησα για να κανουμε και καμια σταση. Τουλαχιστον δεχτηκε να ανεβει απο πανω. Με το που τον βαζει μεσα της και εκανε δυο κινησεις αρχισε να παριστανει οτι ηρθε σε οργασμο. Χμμμ; Οποτε μετα απο λιγο αφου αλλαξαμε σταση ηρθα και εγω.... σε οργασμο και η σεμνη τελετη ελαβε τελος. Τωρα να σας πω οτι θα ξαναπαω...Μπααααα! Εχουμε και κριση, δεν ειναι να πετας λεφτα σημερα. Βεβαια δεν ξερω τι παιζει με τις αλλες κοπελες του StudioΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Σιλβή
Sotis_23
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού