Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824897
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέμπτη 12 Μαΐου και προγραμματισμένη απογευματινή επίσκεψη στο 104 μετά από 3 μήνες (too much για τα δεδομένα μου στο συγκεκριμένο οίκημα). Αποφασισμένος να κάνω τα πάντα με το Ελενάκι το οποίο το είχα βάλει στο μάτι από καιρό γιατί μου έβγαζε μια απίστευτη κάβλα... Parking πολύ εύκολο όπως πάντα (ποτέ δεν κατάλαβα αυτούς που γκρινιάζουν για το parking στη Φυλής) και στην υποδοχή του 104 η φίλτατη Πέτρα με την οποία είχα σύντομη συναλλαγή δίνοντάς της το 100άρικο για το full πρόγραμμα και πέρασα στο 3, άλλωστε δε χρειαζόταν κάτι περισσότερο μια και είχα συνεννοηθεί εκ των προτέρων με την Άντζελα και η υποδοχή μου ήταν για μια ακόμη φορά πολύ ζεστήΧαμόγελο Η Ελένη μόλις είχε μπει στο κάτω δωμάτιο για μικρό πρόγραμμα με πελάτη οπότε δεν την είδα, αδιάφορο όμως γιατί ήμουν κάτι παραπάνω από αποφασισμένος για να τη "δοκιμάσω". Το δωμάτιο πεντακάθαρο όπως πάντα, άλλωστε πήγα και στην αρχή της βάρδιας και τα δωμάτιο μάλλον ήταν απάτητα ακόμα. Αναμονή αρκετή ώρα επειδή το Ελενάκι ήταν απασχολημένο μέχρι που κάποια στιγμή η πόρτα ανοίγει και εμφανίζεται η θεά μπροστά μου κρατώντας το κλειδί του κλουβιού στο χέρι, η κακομοίρα η Πέτρα είχε μπερδευτεί και νόμιζε ότι θέλω αυταρχικό, ευτυχώς η παρεξήγηση λύθηκε άμεσα γι' αυτό και το 9άρι στη συμπαθέστατη κατά τα άλλα κυρία ΠέτραΧαμόγελο Όσον αφορά την εμφάνιση της Ελένης τώρα η τελειότητα η ίδια, χαρακτηριστικά που προδίδουν την καταγωγή της με κυριότερο το χρώμα της, πολύ ωραίο πρόσωπο, απίστευτο στήθος το οποίο στην αρχή μου φάνηκε όχι και τόσο μεγάλο αλλά όταν η Ελένη έβγαλε το σουτιέν άλλαξα γνώμη, ποδάρες, κωλάρα με tattoo και γενικά ένα απίστευτο σώμα καλύτερο κι απ' τις φωτογραφίες από κοντά. Στην αρχή κουβεντούλα και γνωριμία πολλή ώρα με το Ελενάκι, δε βιάζεται ΚΑΘΟΛΟΥ και είναι απίστευτα friendly και διαχυτική. Μετά απ' αυτό λοιπόν αρχή με φιλιά και χάδια στο σώμα και χούφτωμα από μεριάς μου μέχρι που ήρθε η ώρα για ακάποτο στοματικό. Πίπα μέτρια αλλά χωρίς τη χρησιμοποίηση χεριών πράγμα πολύ βασικό για όσους γνωρίζουν. Στη συνέχεια την άρχισα στο γλειφομούνι βάζοντάς τη πρώτα στα 4 και μετά ανάσκελα. Ακολούθως 69 όπου η Ελένη έδωσε ρέστα με την τεχνική της ρίχνοντας βυζοσκάμπιλα στον πούτσο μου ανά διαστήματα την ώρα του στοματικού, τρελάθηκα. Γενικά με τα βυζιά της γνωρίζει ΠΟΛΥ καλά πώς να παίζει... Κατόπιν ισπανικό στις βυζάρες της με την Ελένη καθιστή και σ' αυτό πολύ καλή. Μετά και από μια ποδομαλακία περάσαμε στο "ψητό" πρώτα με ιεραποστολικό και μετά με το Ελενάκι από πάνω, αυτή η στάση μάλλον είναι και η καλύτερή της καθώς ξέρει πώς να κουνιέται και αφήνει αδιαμαρτύρητα πιασίματα οπουδήποτε. Κατά τη διάρκεια αυτής της στάσης αρχίσαμε και τα παθιάρικα γλωσσόφιλα πράγμα που με τρελαίνει, όπως μου είπε ήθελε να δει τί γεύση έχει το μουνάκι της που εγώ το είχα γλείψει πρώταΧαμόγελο Κάποια στιγμή σηκώνομαι και αφού βαράει τον πούτσο μου επανειλημμένα στις βυζάρες της τη γυρνάω στα 4 για πισωκολλητό στο οποίο ανταποκρίθηκε ικανοποιητικά. Βλέποντας αυτόν τον κώλο μπροστά μου δεν μπορούσα να περιμένω άλλο για να τον πάρω, οπότε αμέσως μετά το πισωκολλητό είπα να δοκιμάσω κώλο. Εδώ χρειάζεται ιδιαίτερη μνεία... Ο κώλος της είναι απίστευτα σφιχτός σε βαθμό που δυσκολευόταν να μπει το εργαλείο, πόσο μάλλον που ήμουν ο πρώτος πελάτης της για τη βάρδια που δοκίμαζε πρωκτικό, σίγουρα ο πιο σφιχτός κώλος που έχω δοκιμάσει στην πορνοκαριέρα μου, άλλωστε όπως μου είπε προσφάτως ξεκίνησε να τον δίνει. Πρωκτικό λοιπόν σε 3 στάσεις, αυτή στα 4, μετά ανάσκελα εγώ και η Ελένη πάνω μου, μετά συνέχεια πάνω μου αλλά με γυρισμένη την πλάτη, η αντοχή της στο σφυροκόπημα πολύ μεγάλη. Έχοντας φτάσει στο αμήν της λέω ότι θέλω να τελειώσω χωρίς καπότα έχοντας όμως το τεράστιο δίλημμα αν θέλω να τελειώσω στον κώλο της ή στις βυζάρες της, η κοπέλα είναι τούμπανο τί να λέμε τώρα... Τελικά η έκρηξη έγινε πάνω στα κωλομάγουλά της και στο tattoo που το είχα πολύ απωθημένο. Οι εκπλήξεις όμως δεν είχαν τελειώσει καθώς το μωρό με κάλεσε να κάνουμε ντουζ μαζί, δώσ' του σαπουνίσματα μες την ντουζιέρα, να ξεβγάζουμε ο ένας τον άλλο και φυσικά τα χάδια και τα χουφτώματα να δίνουν και να παίρνουν, τρελά γούστα... Τελικά μετά από λίγο η όμορφη συνεύρεσή μας έλαβε τέλος με την Ελένη να τιμάει και με το παραπάνω το 100άρικο, χαιρετιστήκαμε, πρώτα κατέβηκε η Ελένη και μετά εγώ. Παρήγγειλα μια σκέτη βότκα στην Πέτρα με την Ελένη να απορεί πώς και θέλω να ζεσταθώ κι άλλοΧαμόγελο Για μία ακόμα φορά μια αξέχαστη εμπειρία στο 104 μέχρι την επόμενη φυσικά, κοντός ψαλμός "αλληλούια"!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.613
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού