Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 564586
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημουν σπιτι μονος και δεν με επαιρνε ο υπνος με τιποτα. μπηκα στο site του εν λογω σπιτιου διοτι εχω μενει ευχαριστημενος απ ολες τις αποψεις. Βλεπω λοιπον οτι δουλευει η Αντζελα. Οι φωτογραφιες δεν την κολακευουν, ειναι καλυτερη απο κοντα.επισης δεν ειχα δει πολλα σχολια για την κοπελα οποτε γενικα αποφευγω να δοκιμαζω. κανω την βολτα μου με τελευταιο προορισμο το σουπερ σπιτι. Η Αντζελα ειναι μελαμψη με μαυρο μαλλι, πολυ καλο σωμα απο την Βραζιλια. αυτο που παρατηρησα πολυ ηταν τα οπισθια της, υπεροχα. Μιλαει πολυ καλα ελληνικα και ηταν πολυ ομιλητικη μαζι μου. Πηρα το απλο προγραμα λογω πρωτης φορας με την κοπελα. καναμε λιγο κους κους στην αρχη ,χαβαλε και μετα με τρελανε με τον αισθησιασμο της. Δεν ειναι αυτο που λεμε turbo αλλα απλα φανταστικη. προκατακτικα χαλαρα χωρις βιασυνες, χαιδεματα, φιλια οχι στο στομα, και εισχωρηση σε ενα καταπληκτικο μικρο μουν...ι. Αφου τελειωσε η δουλεια αραξαμε μιλησαμε γελασαμε και εφυγα. πολυ καλη εμπειρια θα την προτιμησω ξανα οπως αλλωστε και αλλες κοπελες στο στουντιο αυτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού