Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 395 10
Sex Studio 327913
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυνή επίσκεψη στη Βίλλα Εροτικα. Βάρδια της Μαντελάϊν. Πολύ τούμπανο η κοπέλα. Πολωνέζα από ότι είπε η τσα2 αλλά σε άλλες κριτικές διαβάζω πως είναι Γερμανίδα. Ντυμμένη σε κοκκινόμαυρα εσωρουχα και με δαντέλα καλσόν και κατι σαν κορσέ από πανω που την έκανε ακόμα πιο επιβλητική. Διάλεξα το αυταρχικό στα 100 Ευρώ. Η κοπέλα ήρθε σχετικά γρήγορα. Βέβαια εκεινη την ώρα δν ειχε καθολου κοσμο (1 το βράδυ). Μόλις μπήκε μέσα, με χαιρέτησε και μου συστήθηκε. Με ρωτησε τι ήθελα να κάνω και της είπα αλλαγή ρόλων, facesitting και ουρολαγνεία, αλλά μου είπε πως γι αυτό έπρεπε να την παρω τηλεφωνο κανα μισαωρο νωριτερα γιατι μολις ειχε κατουρησει. Με ρώτησε μαλιστα αν ήθελα να γινει αυστηρη κι ειπα ενταξει. Δουλεψε μαστίγιο, με έβαλε και την εγλυψα στα ποδια, με εφτυνε και μου ελεγε βρωμολογα. Ολα στα Αγγλικα εννοειται. Μαλλον Ελληνικα δεν ξερει καλα. Μετα με πήρε με το strapon και μετα η ολοκληρωση ηρθε με αυτην να μου καβαλαει τα μουτρα και να τη γλυφω το μουνι και τον κωλο της. Πέρασα ωραία κι ελπίζω την επόμενη φορά να οργανωθω καλυτερα και να αντεξω και περισσοτερη ωρα (15 λεπτα περιπου αντεξα). Μαντελάιν I'll be back. Ευχαριστώ για όλα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαντελάιν
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
12
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού