Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111249
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεύτερη επίσκεψη στη Στεφανία μέσα σε λίγες μέρες . Είχα μείνει τόσο ευχαριστημένος από την πρώτη φορά που δεν έβλεπα την ώρα να την ξανάεπισκέφτω. Έτσι ξεκίνησα το απογεύματακι για το διακριτικό στούντιο της νέου Σερβίων. Πάρκινγκ άπλετο και άνετο . Ανεβαίνω τα σκαλιά και περνάω αμέσως στο δωμάτιο ,επιλέγοντας το απλό πρόγραμμα. Η Στεφανία όπως έχω ξανάγράψει δεν είναι κανένα μοντέλο. Αντίθετα έχει αρκετά περιττά κιλά και πολλοί ,κρίνοντας μόνο από την εμφάνιση,θα μπορούσαν να την απορρίψουν.(Αυτοί θα χάσουν). Παρόλα αυτά έχει βυζάρες και ένα πολύ συμπαθήτικο και ζεστό πρόσωπο . Με θυμήθηκε από την προηγούμενη επίσκεψη μου κι έτσι τα πράγματα έγιναν ακόμα πιο εύκολα . Αρχίσαμε τα προκαταρκτικά ενώ ταυτόχρονα μιλούσαμε για το πώς περάσαμε το Πάσχα . Περιττό να πω πώς τα χάδια της είναι κορυφαία και μπορούν άμεσα να σε οδηγήσουν σε στύση . Ασχολήθηκα κι εγώ με τις βυζάρες της και το πρόσωπο μου κυριολεκτικά χάθηκε μέσα τους . Και μετά ήρθαν τα γλωσσοφιλα. Εκεί απογείωθηκα,γιατί μιλάμε για κανονικά φιλιά,όπως αυτά που δίνει κανείς στη γκόμενα του . Έτσι το εργαλείο μου έγινε πιο σκληρό κι από γρανίτη . Την έβαλα από κάτω και μετά από αρκετό σφυροκόπημα τελείωσα . Η εμπειρία με τη Στεφανία δε θυμίζει συνευρεση πουτανας και πελάτη ,αλλά σεξ μεταξύ ερωτευμένου ζευγαριού. Η κοπέλα σίγουρα τιμάει τα λεφτά της και με το παραπάνω . Με άριστα το 10 στη συμμετοχή θα της έβαζα 12!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού