Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825130
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οτι και να πω για την Ελενη λιγο θα ειναι. Πολύ καλη κοπελα, ομορφη, απιστευτο φυσικο στηθος. Πηγα σημερα το πρωι στο στουντιο. Δν είχα ξαναπάει και ειπα να παω στο κάλύτερο για να μην εχω οποιοδηποτε προβλημα. Οντως πολυ καλο καθαρο πολυ καλη εξυπηρετηση από την τσατσα. Και οι τρεις κοπελες πολυ ομορφες. Διαλεξα την ελενη. Ανεβηκα λοιπον πανω εκανα ενα ντουζ διοτι ειχε πολυ ζεστη και περιμενα. ανεβηκε μετα απο λίγο με ρωτησε τι κανω και πως με λενε και κατεθείαν στο τσιμπούκι χωρις καποτα. πολύ καλη και χωρις χερια. μετα μ εβαλε την καποτα και μ εκανε και αλλο λιγο τσιμπουκι. Με ρωτησε τη θέλω για μετα και της ειπα να ανέβει πάνω μου. ανεβηκε. πολυ καλη και σε αυτο. με αφηνε να την γαμαω οσο δυνατα ηθελα και να την βαραω λιγο στον κώλο. εκεινη μ χτυπουσε τα υπέροχα βυζιά της στην μούρη και γενικά τριβόταν πανω μ. η συμμετοχη της και οι πρωτοβοθλιες της πολυ εθχαριστεσ και ολεσ ευπροσδεκτες. σκεφτωμαι να την ξαναεπισκευτω. και λεω οτι σκεφτομαι μονο και μονο λογω χρηματων. πολυ καλη σε ολα τησ η ελενη............

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού