Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824104
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρασκευη μεσημερι με το σχολασμα δεν ειχα ορεξη να παω σπιτι αλλα να παω σε
Φτανω στη φυλης χτυπαω κουδουνι και ειμαι μεσα.
Βλεπω την αναστασια την οποια παιρνω αμεσως ενω μαζι της ηταν και η Μπέτυ
η Ελενη που ηταν μαζι τους ηταν απασχολημενη με καποιον αλλο αλλα επειδη την ηξερα δεν εκατσα να την περιμενα να την δω και αυτην
Παω σε ενα δωματιο κατω και περιμενω την Αναστασια η οποια με τα λευκα που φορουσε και τα μαυρα της μαλλια ηταν εντυπωσιακοτατη ποσο μαλλον οταν μου παρουσιαστηκε μετα απο λιγο μπροστα μου και αρχισε να βγαζει τα εσωρουχα και να μενει τσιτσιδη με αυτην την κορμαρα μπροστα μου.
Αφου κουρνιασε διπλα μου και αρχισε να με χαιδευει και να μου σηκωνετε για τα καλα αρχιζει να μου παιρνει τσιμπουκι και με το χερι της να παιζει και με τα @@ μου
Γλυψε γλυψε και με το χερι μου να τριβει το μουνακι της ειχα αρχισει να τρελλενομαι οποτε της λεω stop τωρα ειναι η σειρα μου
και αφου την ξαπλωσα ανασκελα αρχισα να ρουφαω εγω τωρα το μουνακι της ή μαλλον την μουναρα της
Μετα απο λιγο και ενω ο πουτσος μου ηταν ακομη καγκελο αν και ειχε περασει λιγη ωριστα απο το τσιμπουκωμα της τον καρφωσα ετσι ανασκελα οπως ηταν
πεφτωντας πανω της αρχισα να τη γαμαω δυνατα ενω αυτη με τα χερια της μου με τραβουσε και αλλο μεσα της βγαζοντας μικρα βογγητα οσο την γαμουσα.
Καναμε αλλη μια σταση πισωκολλητου οπου εγινε και το τελικο πηδημα.
Ο δε κωλος της στα τεσσερα ειναι αριστουργημα του ντα βιντσι
Ευγενεστατη μετα με ευχαρηστησε και με χαιρετησε οταν εφευγε ενω το ιδιο εκανε και η τσατσα κατα την αποχωρηση μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
desperado21
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.770
Πόντοι:
1.590
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού