Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161843
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βρηκα την ευκαιρια να παω και γω στη σιμονα αφου απουσιαζει η κοπελα μου μεχρι τι πεμπτη.
Εφτασα λοιπον ανετος αφησα τι μηχανη διπλα και ανεβηκα πανω πηρα μαζι μου το κρανος γιατι δεν ειναι να το αφηνεις κατω 600ευρο εδωσα για να το παρω(shoei).
Να μην τα πολυ λεω περνω το ελευθερο στοματικο γιατι ειμαι και φαν μεγαλος τις πιπας η τσατσα μου το χρεωσε 60 ευρο εγω νομιζα 50 ευροMoney MouthΧμμμ;.
Περιμενα λιγη οριτσα μεσα η τιβι εδειχνε μια αθλια τσοντα με λεσβιες που κανανε απαισιο γλυφομουνι η μια στην αλλη δεν γουσταρανε μαλλον σιχαμενες καργιεςΘυμός
Σκαει που λετε η σιμονα βλεπει το κρανος και αρχιζεις το μπλα μπλα τι ωραιο κρανος και τι μηχανη εχεις θελω βολτα αλλα να μην τρεχεις μπλα μπλα και δεν τι πολυ παλευω εγω με τετοιες καταστασεις...Ξεκιναει με ωραια προκαταρτικα φιλακια στο στηθος στο στομα με γλωσσα αν και δεν πολυ γουσταρω τελος παντων και ξεκιναει ενα πολυ δυνατο τσιμπουκι με φτυσιματα τα παντα ολα πολυ δυνατη μπαλιτσα ο μεσσι τις πιπας δηλαδη γλυψιμο αρχιδιων και δεν συμαζευεται...Τι σταματαω λιγο πριν τελειωσω και αφου κανω μια παυση για λιγα χαδακια τι λεω να ανεβει πανω μου περναει το σκουφακι ανεβαινει πανω και αρχισε το σοου το κατεχη καλα και αντεχει πολυ χτυπημα αλλαξαμε σταση στα 4 και εκει πολυ καρφωμα και δυνατα λιγο φαικ κραβγουλες εβγαζε γιατι δεν γινεται να πονουσε και να καυλωνε τοσο πολυ αφου ειναι ψιλοκρεμασμενη ε λογικο με τοσο σουξε που εχει αλλαζουμε σταση εγω απο πανω αυτη εκει να θελει να δινει φιλακια στο στομα τελος την σηκωσα πανω και τι πηρα καρεκλατο μονο που ημουν ορθιος και τι κρατουσα στον αεραΚουλ τσοντα ρουλεζ οπου και τελειωσα.
Θα την ξανα τιμησω σιγουρα με ιδιο προγρμμα μαλλον οτι θελεις κανει δεν λεει πουθενα οχι εκτος απο κωλαρακι την επομενη φορα θα τι πω να τελειωσω στο προσωπο τις.Κουλ
Ειναι το καλυτερο τσιμπουκι που με εχει κανει γκομενα ισως καλυτερο και απο αυτο που με εκανε μια παλια μου σχεση με κοπελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
d3m
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού