Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271290
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν προσεχω και κοστιζει. Ανεβηκα στο βουνο με "κλειδωμενο στοχο", αλλα ως συνηθως στο Σ55 το προγραμμα αλλα αντι αλλων. Φευγω και σκαναρω με τα ποδια τα γυρω μαγαζια. Το μονο αξιολογο η Μαριαννα στο 60 κατω. Γνωστη ομορφη κοπελα αλλα το εχω δει το εργο σκεφτομαι. Παω επανω να δω εκει τι παιζει και σκαει η Ιρενα. Δεν ειχα ξαναβρεθει με την κορασιδα αλλα κατι θυμομουν οτι οι κριτικες της ηταν του στυλ ουτε κρυο-ουτε ζεστη.
Παρ' ολες τις αμφιβολιες επειδη ειχε ενα εντυπωσιακο σωμα και στηθος, λεω βουρ. Πηρα και εξτρα υπηρεσιες ο μ...ας.
Το αποτελεσμα; Πολυ καλη διαθεση και κουβεντουλα αλλα απο σεξ επιπεδο νηπιαγωγειου.
Η θεια μου η Μαγδαλω ποιο καλα το παει το γραμμα. Με το ζορι να τελειωνω να φυγω.
Αφεντικό μάζεψε όλα τα’ αστέρια σου(και εχεις κορυφαια πενταδα Μαντονα, Βικη κλπ) και φτιάξε ένα μαγαζί κορυφή για μερακλήδες που θα δίνουν €100 και άσε τα αλλά με πιο μέτριες ή νέες «παίχτριες» για τα €50αρικα. Δεν ειναι δυνατον τη μια μερα να εχεις Μαντονα και στην επομενη βαρδια την Ιρενα. Τσαμπα θα καιει η λαμπα.
Επισης ειναι τοσο δυσκολο να βγαινει προγραμμα 2-3 ημερων να μπορουμε να προγραμματιζουμε. Εχουμε και δουλειες. απο εμας περιμενεις, οχι απο ανεργους η αργοσχολους. Αυτοι εχουν χρονο και ψηνουν τουριστριες τσαμπα.
Δες πόσοι δίνουν €200+ σε μάπες ct και cg και θα καταλάβεις ότι υπάρχει μερακληδικη πελατεία.
Εγώ προσωπικά δεν θέλω να τρέχω σε ξενοδοχεία στου διαόλου τη μάνα ή μες την κίνηση του κέντρου. Προτιμώ ένα γνώριμο ασφαλή χώρο, με την άνεση μου. Ίσως και με ραντεβού αν αυτό κάνει τα πράγματα πιο εύκολα.
Αυτα ΦΙΛΙΚΑ παντα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιρένα
911-Toninno
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.002
Πόντοι:
5.845
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού