Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824402
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ολο λεω να μαζευω χρηματα και να μην τα σκορπαω στις πουτανες και ολο με τρυπιες τσεπες καταληγω
Ετσι λοιπον και χθες ενω ειμουν ωραιος και χαλαρος τι το ηθελα και ανοιξα τον υπολογιστη αρχισαν να μου μπαινουν μπριζες στον εγκεφαλο.
Μια του κλέφτη 2ο του κλεφτη 3 και την φευγω απο το σπιτι για το ντουετο Αλικη-Ελενη μετα απο την απαραιτητη σταση στο ατμ της γειτονιας και αφου πρωτα μπανιαριστικα και αρωματιστικα.
Φτανω στο χωρο ανοιγω το πορτοφολι και τις διαλεγω και τις 2 σε φουλ προγραμμα χωρις δισταγμο.
Ανεβαινω επανω και σε λιγο μου ερχονται και τα 2 καβλάκια ολο ναζια και χαμογελα, μαλιστα η Αλικη με θυμοτανε απο παλιοτερα.
Πιστευω οι δυο τους κολλανε απιστευτα , εχουν περιπου τα ιδια σωματα την ιδια ηλικια απλα η μια ειναι ξανθια και η αλλη μελαχροινη.
Αφου τα πεταξαν ολα και ηρθαν και αυτες στο κρεβατι με αφησαν εμενα στην αρχη να τις παρακολουθω να γλυφονται να φιλιουνται και να χουφτωνονται μεταξυ τους ενω εγω προσπαθουσα να αντισταθω και να μην συμμετασχω περιμενωντας καρτερικα τη σειρα μου.
Σε λιγο ομως ειχαν πεσει και οι 2 επανω μου αρχιζοντας να με πλακωνουν σε κατι γλυψιματα στο στηθος και στο λαιμο, και ολο κατεβαιναν προς τα κατω μεχρι που φτασαν στον ηδη σηκωμενο πουτσο μου πιανοντας τον εναλλαξ η καθε μια στο στομα της.
Εμενα τα χερια μου ειχαν απλωθει στις 2 ακρες και το ενα επιανε τον κωλο της Αλικης και το αλλο τον κωλο της Ελενης.
Η πιπα συνεχιζοταν και απο τις 2 με τρομερη ενταση ενω τα γελακια μεταξυ τους εδιναν και επαιρναν.
Πρωτη ηρθε η Αλικη που με καβαλησε και αρχισε να γαμιεται μαζι μου ενω η φιλη της ειχε σκυψει επανω μου δινοντας μου στην αρχη τις βυζαρες της στο στομα μου και μετα το πανεμορφο μουνακι της.
Στα καπακια η Ελενη μου στηθηκε στα 4 οπου την πηρα απο το κωλαρακι της με την αλλη να λεει βρωμολογα και να σκαμπιλιζει τα κωλομερια της Ελενης.
Με τετοια μουνακια και πολυ αντεξα και μετα απο λιγο εχυσα πεφτοντας μετα για λιγο ξερος ανασκελα.
Αφου τα κοριτσοπουλα πλυθηκαν και ντυθηκαν εφυγαν δινοντας μου φιλια και τις ευχες τους για καλο βραδυ...........
ποσο καλυτερο βραδυ να εχω μετα απο αυτες τις 2?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ελένη
lm
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού