Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η προηγουμενη κριτικη μου βγηκε μιση οποτε σκεφτηκα να γραψω ολοκληρωμενα αυτη τη φορα τα καθεκαστα. Παω στη Λιντα λοιπον και με υποδεχεται η τσατσα. Ειχε δυο ατομα οποτε περιμενα καμποσο. Καποια στιγμη εμφανιζεται στο δωματιο με τρελλη διαθεση και αρχιζει τις αγκαλιες και τα χαδια. Αλλο που δεν ηθελα εγω. Που εισαι χαθηκες και κατι τετοια. Ορμαει πανω μου και δεν προλαβαινω να πω τιποτα. Βγαζει ενα μπουκαλι με λαδι και βαζει απο αυτο στο χερι της και αρχιζει να παιζει το π..τσο μου. Οχι ομως παλινδρομικα αλλα περιστρεφε την παλαμη της που ηταν λαδωμενη γυρω απο το κεφαλι και ταυτοχρονα μου εγλυφε τα αρ..δια. Ειχα μουδιασει και μετα απο λιγο της ειπα να σταματησει γιατι θα με τελειωνε και δεν θα προλαβαινα να κανω τιποτα αλλο. Το εκανε φανταστικα και ηταν πολυ απαλα τα χερια της και το στομα της ζεστο. Ειμουνα ηδη ετοιμος και την εστησα στα τεσσερα το καναμε για λιγο ετσι και μετα επεσε μπρουμητα και με εσφιγγε με τα κωλομερια της καθως ειμουνα μεσα της και ετσι δεν αντεξα πολυ. Τελειωσα σχετικα γρηγορα ομως η τσατσα χτυπησε δυο φορες την πορτα μια κοντα στο τελειωμα και μια οταν κατσαμε λιγο και μιλαγαμε με τη Λιντα. Εκνευριστηκα αρκετα συν οτι βρηκα και ενα προφυλακτικο στο πατωμα οταν μπηκα. Τα πενηνταρικα δεν ειναι για πεταμα και η Λιντα το σεβεται αυτο αγχωθηκα με την τσατσα ομως που χτυπαγε συνεχεια την πορτα. Ουτε ντους εχει για να κανεις ουτε νιπτηρα. Μην τα θελουμε ολα δικα μας. Συγνωμη που τα λεω αυτα αλλα δεν εχω κατι με τη Λιντα αλλα με το τροπο που φερονται οι τσατσαδες και μου το ειπε κιολας μη δινεις σημασια αρα το κανει συνεχεια αυτο. Τι να πω?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού