Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Περασμένα μεσάνυχτα και είπα να επισκέφτω κι εγώ για πρώτη φορά το συγκεκριμένο στούντιο. Είχα την εντύπωση ότι θα συναντούσα άλλη κοπέλα (την Αντρέα),αλλά τελικά έκανα λάθος και δούλευε η Νατάσσα από τη Σερβία. Εμφάνισιακα με εντυπωσίασε. Πολύ καλό κορμί ,με στήθος μάλλον συλικωνάτο ,πολύ ωραίο πρόσωπο ,ξανθά μαλλιά ,με περίπου 1.70 ύψος .Ηλικία γύρω στα 20 και κάτι .Αποφάσισα να περάσω .(Εξάλλου είχε περάσει η ώρα και τα άλλα στούντιο είναι πολύ μακριά από εκεί ). Η γραία τσατσά άρχισε να μου απαράριθμει τα προγράμματα. Ομολογώ ότι οι τιμές είναι πολύ τσίμπημενες. Π.χ. μασάζ 60 ευρώ, ισπανικό 70, στάση 69 80 ευρώ κλπ. Απαράδεκτες τιμές . Τέλος πάντων διάλεξα το μασάζ και πέρασα στο δωμάτιο . Πολύ καλό το δωμάτιο ,με ντους και τηλεόραση αλλά με ένα μεγάλο μειονέκτημα,δεν έχει καθόλου καθρέπτες. Ούτε έναν,γεγονός που σε χαλάει λίγο την ώρα του σεξ . Μετά από λίγα λεπτά έρχεται μέσα η Νατάσσα . Μιλήσαμε λίγο ,ασχολήθηκε και με το τατουάζ μου και μετά κατευθείαν βάζει την καπότα και ξεκινά μια θλιβερή πίπα τραβόντας το πεος όπως ο σκύλος τραβάει ένα κομμάτι κρέας . Τότε θυμήθηκε ότι είχα πληρώσει για μασάζ και με ρώτησε τι να κάνουμε . Της είπα να συνεχίσει την πίπα αλλά με καλύτερη τεχνική ,όπως μου αρέσει ,και να μου κάνει το μασάζ μετά το σεξ. Πραγματι υπακούσε και η τεχνική της μπορω να πω ότι βελτιώθηκε αισθητά, γεγονός που έφερε μια καλή στύση. Τότε της ζήτησα να πάρει στάση πίσωκολλητου και έτσι ,μετα από αρκετά λεπτά σφυροκόπημα, κατέθεσα. Στη συνέχεια μου έκανε ένα καθαρά επαγγελματικό μασάζ στην πλάτη και έφυγε. Τα συμπεράσματα μου λοιπόν είναι μάλλον αρνητικά . Διότι τα προκαταρκτικά ήταν ανύπαρκτα αλλά και γενικά η συμμετοχή της δεν έχει κάτι το ξεχωριστό που θα σε απογείωσει και θα σε κάνει να φύγεις από το στούντιο γεμάτος . Αν θα την ξαναδοκίμαζα? Όχι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού