Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 43 10
Sex Studio 66466
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τουμπανιασμενη ξανθια κανονικου αναστηματος με σιλικονες σε στηθος και χειλια!φοβερα γυμνασμενη και μαυρισμενη!η εμφανιση της παραπεμπει σε αμερικανιδες πορνοσταρ που ολοι τον παιζουμε για παρτη τους!μου ειπε οτι ειναι απο την πολωνια!\
50αρικο και εισοδος στο πεντακαθαρο δωματιο δεξια της εισοδου!αναμονη αρκετων λεπτων και να σου η τσοντα!με καβαλαει και αρχιζει να γδυνεται ενω εχω χυμηξει στις υπεροχες βυζαρες της με τις ρωγες της να εχουν σκληρυνει σε σημειο που σκεφτομαι να κρεμασω το παντελονι μου πανω τους!ρωγαρες!!
αφου εχω καυλωσει οσο δε παει με μια κινηση ματ σκυβει η ευλογημενη και αρχιζει να με ρουφαει ακαποτα σε αρχιδια και καυλι με μανια!την ευλογια μου να χει!
πιπωμα αυτη δαχτυλιασμα εγω οπου εβρισκα...μονο στα ρουθουνια της δεν εχωσα δαχτυλο μππλιαχχ!
λαστιχο και αναποδο καβαλικευμα για αρχη να καρφωνεται στο κονταρι σαν λυσσαρα και υστερα σε doggy style οπου περισσοτερο αυτη με γαμησε παρα εγω!κουνιθοταν και χτυπιοταν σαν μουρλη η καρια σε σημειο που με εβγαλε knockout πολυ γρηγοροτερα απο οτι ειμαι μαθημενος!
ρουφηχτο φιλι στο στομα πριν φυγει και εγω ακομα καυλωμενος με την παρτη της!!
ps καυλα Αννεταααααααα1!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Αννέτα
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού