Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 25 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 29114
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστες...
Ειπα να κανω ποδαρικο σε αυτο το νεο στουντιο που ανηξε προσφατα στην οδο πειραιως,δυσκολο αρκετα στην προσβαση μεν,διοτη για τους αρχαριους της περιοχης θα ειναι δυσκολο, οσοι απο εσας σπευσατε για επισκεψη θα προχωρισετε αρκετα κατω μετα την πετρου ραλλη,οταν φτασετε σε ενα βενζιναδικο (aegean) εχει μια διακριτικη πορτα διπλα,εχει και απο πισω εισοδο εφοσον δεν θελετε να σας δουν... κατα τα αλλα αμα ρωτησετε θα το βρητε...

Αυτα ως προς την προσβαση..
Το στουντιο θελω να πω πως ειναι αρκετα ομορφο μεσα, μεγαλο σε χωρο,με αρκετα δωματια,4-5 και αρκετες κοπελες.Μονο που εκεινο το βραδακι η κοπελα ηταν μονο μια,μια παλια γνωριμη απο την οδο φυλης, που για χαρη της η ουρα ησαν ηση με μια ουρα στο ικα.. η ρωξανη η ρουμανα, η οποια δικαια εφυγε απο φυλης,για πολλους λογους..Τελοσπάντων,απο αποψη υπηρεσιας τωρα, η τσατσα τυπικη,ουτε πολυ γλυκια στην συμπεριφορα ωστε να σε κανει να νιωσεις ομορφα αλλα ουτε ψυχρη , την ειχα πετυχει και παλια στο ηρωων πολυτεχνειου. Δεν πειράζει για το κοριτσι πηγα οχι για την τσατσα, εδωσα το τικετ,και διαλεξα ενα δωματιο,τελικα διαλεξα το ποιο μεγαλο,ολα τα δωματια καθαρα,με ντουσιερα μεσα, και ηχεια με μουσικη για να δωσουν κλιμα στην συνευρεση ..Τα δωματια πεντακάθαρα ολα, ομορφα κρεβατια,αρωματα ,σαμπουαν σε περιπτωση που θελησει καποιος να κανει ενα ντους και αρκετα αλλα.
Ενα γρηγορο ντους εκ μερους μου διοτη ειχα υρδωσει να βρω το συγκεκριμενο σπιτη,χαλαρωμα και αναμονη.
Δεν αργησε ομως η παλια γνωριμη να κανει την εμφανιση της ,και το βλεμα εκπληξης οποτε με βλεπει καλα κρατει,γενικα την ειχα ξαναπαρει αρκετες φορες παλια,ειναι πλεον απο της 2-3 σταθερες μου ερωμενες του αγοραιου ερωτα,εχω φαει φολες και φολες και πλεον κλαις για τα 20ευρω,αλλα να κλαις για τα 50 ειναι μεγαλη υποθεση και ετσι εχω επιλεξει της σταθερες μου πλεον.Δουλευε και μια αντρεα η οποια ηταν στο δωματιο..

Στα του σεξ τωρα,κλασικα η κοπελα οποτε με βλεπει πεφτει πανω μου σαν τρελη και αρχηζει και με γαργαλαει,πολλα προκαταρκτικα εκ μερους της και ανταπόδοση εκ μερους μου,εχει ομορφηνει και αλλο,αυτη η σωματαρα της ,η ποδαρες της, και γενικα ολο το πακετο κανει τον καθε λατρη της ηδονης να κανει εστω μια δοκιμη.Κρατησε παρα πολυ ωρα η συνευρεση,20-30 λεπτα,πολυ καλη συμμετοχη στο σεξ με μεγαλη εναλλαγη στασεων οπου με εκαναν τουρμπο,ποιον δεν θα εκαναν δλδ με ενα τετοιο κορμι.Υστερα απο ενα τεταρτο απολαυστικου σεξ ηρθε το ηδονικο τελος το οποιο με εκανε να καταρευσω λογω της κουρασης που ειχα,ξαπλωσε διπλα μου και καθησαμε αγγαλια για πολυ ωρα και λεγαμε διαφορα,απο ποδοσφαιρο μεχρι για μοδα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΧεχε!
Αρχισε να μου λεει τι θυμοταν απο την πρωτη συνάντηση μας,μνημη ελεφαντα,εγω δεν θυμομουν τιποτα Money Mouth
Δυστηχως για οσους την ειχαν βαλει στο ματι δεν θα μπορεσουν να την χαρουν για αρκετο χρονικο διαστημα εφοσον θα φυγει για ρουμανια για κανα μηνα,και φυσικα δικαιουται καποιες διακοπες,με ρωτησε αν θελω να παω μαζι της το καλοκαιρι,αλλα που τα λεφτα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Τελοσπάντων της εδωσα καποια στοιχεια μου για ανανεωση του ραντεβου μας το καλοκαιρι, οπου μαλλον μπορει να βρεθουμε και εκτος δουλειας εφοσον υπαρχει και αυτη η χημεια μεταξυ μας...
Αυτα συναγωνιστες,ξαναλεω οσοι την ειχατε βαλει στο ματι θα ληψει για ενα χρονικο διαστημα...
Οταν ομως γυρισει αξιζει να κανετε ενα τετοιο δωρο στον εαυτο σας... ΧαμόγελοΧαμόγελο

υ.γ 1.Το στουντιο ειναι πεντακαθαρο, και θα δειτε την πορτα ακριβως στο βενζιναδικο, εχει αρκετες ωραιες κοπελες..
2 Μην με παρεξηγησει κανεις και με περασει για καψουρη, η για καποιον αγαπουλη διοτη δεν υσχιει τιποτα, απλα λογο των πολλων συνευρεσεων υπαρχει μια ωραια χημεια με την κοπελα και δεν θα χαλαγε κανεναν απο τους δυο να υπαρξει μια φιλια,για παρεα η για οτιδηποτε αλλο... ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

αυτα,καλη συνεχεια σε ολους, και καλο πασχα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αντρέα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού