Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271295
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΧαμόγελοΣημερα ηθελα να παω στα σιγουρα χωρις να μου βγει καμμια μουφα και να λεω τζαμπα που κατεβηκα απο το χωριο μου. Το συγκεκριμενο μουνι το εχω ξαναδοκιμασειΓλώσσα και δεν το μετανοιωσα. Το Παρκινγκ λιγο δυσκολο καθ οτι σε κεντρικο δρομο. Η τσατσα ψιλοψαρι και επρεπε να δωσω οδηγιες για την πληροτητα του δωματιου, το δε ραδιο μεταδιδε σταθμο με παρασιτα. Το μωρο μου το ειχε αλλος και περιμενα. Οταν ηλθε μονο που την ειδα καβλωσα, αγκαλιες φιλια παντου χαδια σε πουτσο & αρχιδια γλυψιμο πουτσου γυρω-γυρω και αρχιδιων. πιπα βαθεια μεχρι τις αμυγδαλες και μπουκωτη με δυναμη ενω χαιδευα τα τρυφερα της μαλακια και το βελουδινο δερμα της. Πιπιλαγα τις ρωγες της τοσο που με ρωτησε αν ειναι μωρο και θελω γαλα. Με ιππευσε δυνατα φατσα και πλατη ενω χαιδευα τον τρυφερο της κωλο. Αλλαξαμε συνολικα 4 στασεις και τελειωσα πισοκολλητα ενω το μουνακι μου με ενθαρυνε να την γαμησω. Οσο την γαμουσα σε ολες τις στασεις μου χαιδευε τα αρχιδια. Αφου εχυσα με θεα το κωλαρακι της μου ξαναφιλησε τα αρχιδια και αφου ευχηθηκαμε καλο πασχα πηγε για τον επομενοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.441
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού