Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271307
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυνή βολτούλα στο βουνό , και στάση στο Βριλησσού 60. Πρώτα ανέβηκα στο πάνω αλλά δε πρόλαβα καν να δώ τη κοπέλα, μια και στο σαλόνι ήταν 5 συναγωνιστές και την έκανα για κάτω. Κίνηση που αποδείχθηκε σωστή πέρα για πέρα. Βρήκα την Αλέξάνδρα , μελαχρινό μωράκι , αδύνατο , με ωραία φυσικά βυζάκια μεγέθους χούφτας Γλώσσα όπως μου αρέσουν. Μπήκα με απλό πρόγραμμα . Η κοπέλα από την ώρα που μπήκε στο δωμάτιο , ήταν απλά εκπληκτική. Με τρομερή διάθεση και ενέγεια ,με έγλειψε παντού και με άφηνε να κάνω και εγώ παιχνίδι....Τι γλωσσόφιλα , τι δαχτυλάκια, και το μουνάκι πεντακάθαρο και γλύψιμο μέχρι να σπαρταράει Γλώσσα Με έφτιαξε τόσο πολύ που στη πρώτη στάση παρέδωσα πνεύμα. Μετά κάθησε στην αγκαλιά μου για να ηρεμήσουμε και οι δύο. Σκέτη γλύκα η κοπέλα , τίμησε στο 100% τα χρήματα που έδωσα και είναι άξια συγχαρητηρίων. Θα τιμηθεί σίγουρα και στο μέλλον .
Στα του στουντιο , βάλτε ρε μάγκες κανά ντουζάκι , που θα πλυθούμε στο τζακούζι?? Επίσης δε θα έβλαπτε κανά μαντιλάκι ή τελος πάντων κάτι ανάλογο , πλένοντας τα χέρια μου στο μπάνιο , βρήκα μόνο κωλόχαρτοMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού