Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271302
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα διαβάσει κριτικές για τη Μαριάννα + το ότι την ειχα σταμπάρει γενικά από photo στο site...κι ετσι αποφάσισα να την επισκεφθώ στο γνωστό 'σπιτάκι'(st60-κάτω) Γλώσσα... Με το που την βλέπω αλληλοκοιταχτήκαμε έντονα και μένα αυτό το βλέμμα με καύλωσε...Ντροπή Πέρασα πληρώνοντας τον οβολό για 69, γρήγορο ντουσάκι και αναμονή στο πολύ καθαρό δωμάτιο...Προκαταρκτικά άριστα κι εγώ κι αυτή σ'όλο το σώμα με χάδια και φιλιά, μουνάκι πραγματικά για ανελέητο και συνεχές γλύψιμο, πίπα πολύ καλή και χωρίς χέρι αλλά λίγο πιο 'σκληρή' στην αίσθηση απ' ότι μ'αρέσει...με όμως άριστη χρήση της γλώσσας στην 'οικογένεια'...1η στάση μ' εμένα γονατιστό στο κρεβάτι κι αυτή από πάνω...έχει αντοχή σ'αυτό και μ'άρεσε...έπειτα το γύρισα σε ιεραποστολικό όπου ένοιωσα πολύ gfe κατάσταση με τις αληθοφανείς και ισορροπημένες κραυγούλες της και τ'αγγίγματά της...και πολύ φυσιολογικά ήρθε η κατάθεση αν και ήθελα να κρατηθώ λίγο ακόμη για να καταθέσω με πισωκολλητό ώστε ν'απολαύσω και τη θέα του υπέροχου κώλου της...Ακολούθησε αρκετό social time αφού ήταν το τέλος της βάρδιας της και κατάλαβα ότι είναι μια εξαιρετικά άνετη και ισορροπημένη κοπέλα. Μου είπε κιόλας ότι γυμνάζεται τακτικά. Επίσης, μου έδωσε αρκετά εύσημα κατά την διάρκεια του sex (ελπίζω να ναι κάποια απ'αυτά αλήθεια αν και ξέρω ότι δεν είμαι κανας τρελλός γαμίκουλας, μάλλον πήγαινε πιο πολύ γενικά στην εμφάνιση!) και μ'ανέβασε πάρα πολύ πέρα απ'την άψοψη σεξουαλική εμπειρία μαζί της... Γλώσσα Κουλ
Συνίσταται λοιπόν ανεπιφύλακτα η αγαπητή Μαριάννα μας...Αυτά τα ολίγα προς το παρόν... Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Υπηρεσίες
Hamilcar
Μέλος
Εγγραφή:
2 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού