Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271275
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασα μια βολτα απο την Βριλησσου καβλωμενος για τηνς Ελενα αλλα στην πορεια μου βγηκε Μαριανα .
Το πιπινακι με το που το ειδα με εψησε για τη συνεχεια οποτε κατευθειαν πηρα και την αποφαση μου που περιλαμβανε την πάρτυ της.
Το καβλακι λοιπον αφου με αφησε λιγο να περιμενω εκανε την εισοδο της και το ματσακι μολις αρχιζε.
Εδωσε πολυ μεγαλη σημασια στα προκαταρκτικα παιχνιδακια οποτε πριν ακομη την πιπα ειχα καβλωσει ασχημα μαζι της.
Η διαθεση της ηταν πολυ ανεβασμενη ανεβαζοντας και εμενα μαζι της οποτε μπηκε και γερα στην ιστορια πιπα,
εκει εδωσα τα ρεστα της με πολυ καλα ρουφηγματα στο πουτσοκεφαλο αρχικα και μετα σε ολο το συστημα μαζι με τα αρχιδια.
Η πιπα της σκετη απολαυση που δεν την χορταινα καθολου αλλα επειδη φταναμε σε φαση που ειμουν σχεδον ετοιμος να χυσω την σταματησα αναγκαστικα αν και απο το βλεμμα της την εβλεπα οτι γουσταρε και αυτη το τσιμπουκωμα οσο και εγω.
Εστησα λοιπον το μωρακι πηρα και εγω θεση και αρχισα να γαμαω το στενο μουνακι της , μικρα βογγητα ακουγονταν απο τη μερια της δινοντας μου ακομα ωθηση να τη γαμησω ακομα πιο δυνατα.
Αλλαξαμε για λιγο απο ιερασποστολικο σε πισωκολητο και εκει πια εγινε και η καταθεση οπου κρατωντας την γερα απο τα καπουλια της εδωσα τον τελικο αγωνα.
Συμπερασματικα το κουκλακι αξιζει χοντρα, ευδιαθετη, μια καβλενια εμφανιση και με στυλ σωστης πορνοσταρ το μαριαννακι ειναι ενας σταθμος που ο καθενας πρεπει να σταματησει.
Το studio καθαρο και περιποιημενο οπως παντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
desperado21
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.770
Πόντοι:
1.590
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού