Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824072
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Ελενη την ειχα ξαναπαρει ηταν απο τις γκομενες ομως που μετα απο το απλο πηδημα μου αφησαν την εντυπωση πως πρεπει να επενδυσω και αλλο επανω τους.
Αυτη τη φορα λοιπον εσκασα ενα 100αρι για ολο το πακετο του 69,ακαποτου, πρωκτικου κτλ κτλ
Πληρωσα την τσατσα και εφυγα ανυπομονος για τη συνεχεια.
Το Ελενακι μπηκε μεσα και αφου πηγε στην ντουλαπα πηρε ενα μικρο δονητη και απεναντι μου αρχισε να τον παιζει στα βυζια της για αρχη και μετα τον εβαλε στο μουνακι της κοιταζωντας με καβλιαρικα.
Μου ηρθε στο κρεβατι και μου τον εδωσε οποτε ειχε και εγω την ευκαιρια να την γαμησω για λιγο με τον μεταλλικο πουτσο.
Αφου αφησαμε τον δονητη στην ακρη σειρα πηρε το καταπληκτικο τσιμπουκι της με αυτη τη γλωσσαρα της που σαλιωνει και μουσκευει τα παντα στο περασμα της. Μεσα σε λιγο χρονο εχει ανεβασει ρυθμο και με ρουφαγε πια με μανια ενω παραλληλα μουχε ερθει 69 δινοντας μου τη μουναρα της μεσα στη μουρη μου.
Την πηρα για λιγο απο το μουνακι της και μολις ειμουν ετοιμος μου στηθηκε στα τεσσερα και αφου ανοιξε τα κωλομαγουλα της τον πηρε ολο μεσα στο κωλο της ενω εγω αφου ξεκινησα σαν κυριος στην αρχη μετα απο λιγο της εριχνα ενα γερο κωλογαμησι στην στενη τρυπουλα της με το μωρο να φορτσαρει και αυτο και να με παροτρυνει για περισσοτερο.
Της τοδωσα και το περισσοτερο μεχρι που την εχυσα μετα μη αντεχωντας αλλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
desperado21
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.770
Πόντοι:
1.590
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού