Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163776
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εσκασα μυτη πρωι πρωι στην πετρου ερημιτη.Ψυχη δεν υπηρχε εκτος απο τους νταλικιερηδες που κατι τρωγανε στο τραπεζακι και το μαυρο το κοπροσκυλο που γαυγιζε!Μπηκα μεσα και βρηκα την ναντια.Ημουν ο πρωτος πελατης απο οσο μου ειπε.η ναντια βγηκε κλασικα χαμογελαστη κτλ εδωσα τα 30 και μπουκαρα μεσα.ηρθε μετα απο λιγο! και οπως τα ξερετε.χαιδεματα και γλυψιματα απο μερος της παντου,γλωσσοφιλα κτλ κτλ καλαμπαλικινγκ αφθονο,και πιπα πολυ καλη και για πολυ ωρα.Εγω εγλειφα ρωγες,μπουτια,τα παντα ολα! κωλοδαχτυλιασμα ανετο και μουνοδαχτυλιασμα επισης.την πηρα ιεραποστολικα στην αρχη γιατι αυτη φωναζε οτι θελει να πιανει κωλο(!) αρχισα να την καρφωνω,η ναντια ελεγε ''ετσι εγω να πιανω κωλο και εσυ να με σκιζεις κτλ κτλ''.μετα λεει ''παμε στα 4 αλλα ελα μπροστα στον καθρεφτη να βλεπουμε''.Στηθηκε που λετε με την μουρη της μπροστα στον καθρεφτη,εγω απο πισω και αρχισα το σφυροκοπημα.αυτη με κοιτουσε απο καθρεφτη με φατσα λαγνα και μου ελεγε ''θελω πιο δυνατα,και οταν τελειωνω να φωναζω δυνατα οσο θελω(!)'' ε αρχισα να δινω αλα κομπρεσερ και εφυγε το υγρο πυρ!! Εμεινε για αρκετη ωρα μεσα,χουφτωνε αρχιδια αβερτα και της εκανε εντυπωση οτι δεν μου πεφτε.. οντως ειχα τρελες καβλες!! αυτα εν ολιγοις!! στανταρ περνας πολυ καλα με ναντια!! εγω θα την ξανατιμησω ποπυ-πολυ αργοτερα ομως,αφου δοκιμασω κατι πιπινια που ακομα δεν τα χω φαει και ειναι ξεφτυλαΣπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Νάντια
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.404
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού